Herkese 100 TL! Market Alışverişlerinde Geçerli Son Kullanma Tarihi 19 Aralık

İş Bankası'nın kredi kartı kullanımına dair kampanyası kapsamında Kasım ayı sonuna kadar 100 TL kazanma fırsatı bulunuyor. Banka kampanyanın detaylarını resmi sitesinden açıkladı.

Finans 02.11.2021 - 09:59 02.11.2021 - 10:00 Mustafa KARAGÖZ

Kasım ayı kredi kartı kampanyaları kapsamında İş Bankası müşterilerine 100 TL'lik kampanya sunuyor. 

Bankanın kredi kartıyla yapılacak olan farklı alışverişlerde toplam 100 TL kazanmak mümkün. Kampanya kapsamında detaylı bir açıklamada bulunan İş Bankası tüm ayrıntıları açıkladı. 

İŞ BANKASI'NDAN HERKESE 100 TL

İş Bankası kampanyanın Maximum Kart için geçerli olduğunu duyurdu. Kampanyaya katılmak isteyen Maximum kart sahipleri mobil uygulama üzerinden bir başvuru yapacaklar. Alışveriş yaptıkça kartlarına bonus tamamlanacak olan vatandaşlar toplam 100 TL'lik bonus puan kazanacaklar.

Kampanyanın nasıl kullanılacağı hakkında bilgi veren İş Bankası "Bankamatik Kart’ınız  ile Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde yapacağınız 175 TL ve üzeri ilk peşin market alışverişinizden sonra, farklı günlerde yapacağınız 175 TL ve üzeri her peşin alışverişiniz için 10 TL, toplam 100 TL MaxiPuan kazanın" açıklamasında bulundu.

Nasıl Başvuru Yapılacak?

İş Bankası'nın 100 TL'lik kampanyasına katılmak isteyenler bankanın mobil uygulaması üzerinden Kampanyalar sekmesine ulaşacaklar. Ardından burada yer alan Maximum Kart Kampanyasına katılacaklar. 

100 TL'lik puanların kullanımına ilişkin de bilgi veren İş Bankası Maxipuanların 9 Aralık 2021 tarihinde kartlara yükleneceğini söyledi. Ayrıca banka puanların 19 Aralık tarihine kadar kullanılması gerektiği uyarısında da bulundu.

İş Bankası kampanyaya dair son olarak "Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir." açıklamasında bulundu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@