Hesap Açarak Para Kazanmak Mümkün! İş Bankası'nda Hesap Açana Anında 200 TL Hediye

İş Bankası’ndan görülmemiş fırsat. İşCep uygulamasını indirip şubeye gitmeden hesap açan herkese 200 TL kazanma fırsatı.

Finans 25.09.2021 - 03:00 25.09.2021 - 03:00 Gülcan Özer

İş Bankası’ndan görülmemiş fırsat. İşCep uygulamasını indirip şubeye gitmeden hesap açan herkese 200 TL kazanma fırsatı. Üstelik bu kampanya ile birlikte koşulsuz kefilsiz kredi kartınız da İş Bankası’ndan. Detaylar için içeriğimizi incelemeye devam edin.

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan İş Bankası yine farkını konuşturmayı bildi. Yeni NFC teknolojisi sayesinde T.C kimlik kartı ve NFC özellikli cep telefonunuzla birkaç dakika içinde İş Bankalı olabilir, ardından kredi kartı başvurusu yaparak kartınızla yapacağınız ilk 200 TL ve üzeri alışverişte 200 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

İş Bankası Online Hesap Açma

İş Bankası online hesap açma işlemi son derece basit. Hemen telefonunuzun aplikasyon indirme uygulamasına girerek arama kısmına ‘’İŞCEP’’ yazın ve ilk sırada yer alan Türkiye İş Bankası online bankacılık uygulamasını telefonunuza indirin. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı hemen açın. Giriş ekranında yer alan ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ sekmesine tıklayın ve açılacak başvuru formunu güncel bilgilerle doldurun.

Başvuru formunu doldurduktan sonra kimliğinizi tarayabilmeniz için tarama ekranı açılacak. T.C kimlik kartınızın ön ve arka yüzlerini belirtilen yönergelere göre ekrana tarayın. Bu aşamadan sonra yüz tanıma sürecine geçebilirsiniz. Telefon kameranızın yardımıyla yüzünüzü ekranda belirtildiği şekilde tanıtın. Tüm bu işlemlerin akabinde müşteri temsilcisi ile kısa bir görüşme gerçekleştirecek ve hesap açma işleminizi tamamlamış olacaksınız.

Telefonunuzun NFC özelliği bulunmuyorsa aynı işlemleri kimlik taramadan gerçekleştirmenizin ardından görüntülü görüşmede bulunabilirsiniz. Daha sonra adresinize kurye yoluyla gelecek sözleşmeye sadece bir imza atarak hesap açma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

iş-bankası-online-hesap-açma

İş Bankasından Hesap Açana 200 TL Hediye

İş Bankası hesabınızı oluşturduktan sonra kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Üstelik kart bilgileriniz kartınız adresinize gönderilmeden önce size iletilecektir. Bu sayede internet alışverişlerinizi kartınız elinize ulaşmadan da gerçekleştirebilirsiniz.

Kartınızla yapacağınız ilk 200 TL’lik alışverişinizin ardından bir de İş Bankası tarafından 200 TL Maxipuan hediye edilecek. Kampanyaya 31 Ekim 2021 tarihine kadar katılabilirsiniz.

Yapacağınız harcama sonrasında puanlarınız en geç 15 iş günü içerisinde kartınıza tanımlanır ve harcamaya hazır hale getirilir. 200 TL’lik alışverişinizin iptali ya da ürün iadesi durumunda puanlar geri alınacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@