Hilal Altınbilek ile evlilik kararı alan Metin Hara kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Ünlü oyuncu Hilal Altınbilek ile evlilik kararı alan Metin Hara kimdir, kaç yaşında, mesleği ne ortaya çıktı. Hara, daha önce Adriana Lima ile gündeme gelmişti.

Hilal Altınbilek ile evlilik kararı alan Metin Hara kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Bir süredir birlikte olan Hilal Altınbilek ve Metin Hara çifti evlilik kararı aldıklarını duyurdu. Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile adından söz ettiren oyuncu Hilal Altınbilek, bir yıldır kişisel gelişim uzmanı Metin Hara ile ilişki yaşıyor. Şimdilerde tatilde olan çiftten, mutlu haber geldi ve evleneceklerini açıkladılar.

Daha önce Adriana Lima ile birliktelik yaşayan Metin Hara, bu ilişkisiyle Türkiye'deki tanınırlığını artırmıştı. Bu ilişkinin ardından ise Hilal Altınbilek ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Metin Hara kimdir, kaç yaşında, mesleği ne?

Metin Hara, 1982 yılında doğmuştur. Üniversite eğitimini fizik tedavi ve rehabilitasyon üzerine alan Hara, aslen Musevi bir aileden gelmektedir. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde tamamladıktan sonra Çapa Devlet Hastanesi'nde 1 yıl stajyer fizyoterpist olarak görev yaptı.

2000 yılından sonra profesyonel olarak enerji ile tedavi üzerine çalışmalar yaparak, çeşitli konferanslar düzenledi. 2007 yılında ' Dinle Neyden ' adlı filmde başrol oynamış ve bu rolünün ardından Uluslararası Ankara Fİlm Festivali'nde en iyi genç yetenek ödülüne layık görülmüştür.

2014 yılında ' Aşkın İstilası ' adlı kitabı 100 binin üzerinde satmıştır. Hara, aynı zamanda Kansersiz Yaşam Derneği'nin de yönetim kurulu üyesidir.

metin hara

2017 - 2019 yılları arasında ünlü model Adriana Lima ile aşk yaşayan Hara, bu ilişkisiyle magazin gündemine bomba gibi oturmuştu. 1.75 boyunda ve 65 kilo olan Metin Hara, şimdilerde ise bir yıldır birlikte olduğu oyuncu Hilal Altınbilek ile evlilik hazırlığı yapıyor.