Hilton’dan Türkiye Atağı! 4 Yeni Otel Açacak

Hilton Antalya'nın yanı sıra, Gaziantep ile beraber Sakarya ve Afyonkarahisar'da olmakla beraber Türkiye'de dört yeni otel açacağını duyurdu. Söz konusu otellerin 2020 yılına kadar tamamlanarak 2020 yılı içerisinde faaliyete geçirilebileceği ifade ediliyor.

Söz konusu Hilton, DoubleTree by Hilton ve Hampton by Hilton markaları çatısı altında Türkiye’de dört yeni otel açacağını açıkladı.

Bununla beraber Hilton Türkiye pazarında faaliyette bulunan ve gelişmeye devam eden 90 otele sahip olacağı ifade ediliyor.

Hilton Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye Gelişim Başkan Yardımcısı Carlos Khneisser yapılacak olan yeni projelerle alakalı olarak yaptığı açıklamada ise; “Hilton 60 yılı aşkın bir süreden beri Türkiye’de varlığını devam ettirmekte ve yaptığımız özellikle son anlaşmalar Türkiye pazarına yönelik bağlılığımızın göstergesidir. Türkiye 2017 yılının ilk on ayı içerisinde 29 milyondan fazla turistin gelmesiyle beraber ziyaretçilerle önemli bir destinasyon olmaya devam etmekte.

Hilton ülke genelinde 11 Bin’den fazla odaya ve hazırlamakta olduğu 4 Bin’den fazla ek odaya sahip bu dört önemli konuda yapılan anlaşmalarla beraber ülke içerisinde ayak izlerimizi daha çok büyütmekten memnuniyet duymaktayız” dedi.

108 misafir odası olacak olan DoubleTree by Hilton Gaziantep, üç toplantı odası ile beraber iki yemek mekanı seçeneği sunulacak olan 2018’in ilk yarısından itibaren açılması hedefleniyor.

DoubleTree by Hilton Antalya City Centre ise 130 modern misafir odasına sahip olacak.

Hilton’un Afyonkarahisarda ise ilk olacak tesisi DoubleTree by Hilton Afyonkarahisar’ın 2019 yılında açılacağı ifade edilirken 2020 yılında açılması beklenmekte. Söz konusu otelin 140 misafir odalı Hampton by Hilton Sakarya, Sakarya’nın yeni şehir merkezi olan Serdivan ilçesinde yer alacağı belirtiliyor.

Emlak365.com

Bu yazıda

Katkıda Bulunun