Hızlı Kredi Vakıfbank'tan! Bir SMS'e 3 Ay Ertelemeli 5.000 TL Nakit

Vakıfbank nakit ihtiyacı olan müşterilerine hızlı kredi olanağı sunuyor. Banka müşterilerine aylık 5.000 TL hızlı kredi fırsatı ve geri ödemelerde 3 ay erteleme avantajı sağlıyor.

Finans 10.01.2022 - 17:41 10.01.2022 - 17:41 Mustafa Karagöz

İhtiyaç kredisi faiz oranlarıyla dikkat çeken Vakıfbank, sunduğu maliyet oranlarıyla birçok markanın önünde yer alıyor. Kampanyalı kampanyasız kredi olanakları yer alan bankanın ocak ayı paketlerinde, ödeme süreci için de seçenekler mevcut. Vakıfbank'ın Ocak 2022 dönemi itibariyle sunduğu kredi paketinin detaylarını öğrenmek isteyenler ve kredi çekmeyi planlayanlar için 5.000 TL üzerinden aktarıyoruz. 

ANINDA KREDİ PAKETİYLE 5.000 TL HESABINIZDA

Vakıfbank ihtiyaç kredisi olanakları Ocak 2022 itibariyle yenilendi. Bu dönemde birçok banka ihtiyaç kredisi faiz oranlarını yüzde 2.00 hatta yüzde 2.10 seviyesinin üzerine çıkarırken Vakıfbank daha uygun maliyetle kredi sağlamaya devam etti. 

Vakıfbank'ın müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisi paketinde en önemli 3 avantaj ise; diğer bankalara oranla düşük faiz, 3 ay - 92 gün ödeme erteleme fırsatı ve müşterilerin aylık kazanç durumlarına göre belirlenebilen ödeme seçenekleri. 

Müşteriler Vakıfbank'tan kredi çekmek istediklerinde aylık yüzde 1.55'ten başlayan faiz oranlarından yararlanabilecekler. Banka geri ödemelerde her ay aynı tutarda ödeme seçeneğinin yanında toplu ve uzun aralıklı ödemek isteyenlere 3 ayda bir seçeneği sunuyor. Müşteriler bunların dışında önceden ödeme seçenekli serbest yada balon ödemeli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. 

5.000 TL İhtiyaç Kredisi için Ödeme Planı

5.000 tl vakıfbank 10 ocak

SMS İLE BAŞVURU İMKANI

Birçok bankada olduğu gibi Vakıfbank'ta müşterilerine çok farklı yöntemlerle kredi kullanım hakkı sağlıyor. Zaten banka müşterisi olanlar bankanın mobil uygulamasından kredi kullanabilecekler. Bunun dışında SMS ile, internet bankacılığı üzerinden, banka şubesinden kredi başvurusunda bulunmak mümkün. Müşterilerin kredi talepleri ise düşük limitli ihtiyaç kredisinde anında yanıtlanır. Onaylanan kredi ise müşterinin hesabına yatar hemen kullanıma açılır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@