HSBC'den Taşıt Kredisi Hamlesi! Bu Kredi Kampanyasına Bakmadan Sıfır ve İkinci El Araç Satın Almayın!

HSBC sıfır ve ikinci el taşı satın alımları için birbirinden avantajlı seçenekleri bir arada sunuyor. Kefilsiz, uygun faizli ve esnek ödeme planları ile en uygun taşıt kredisi!

Finans 22.04.2022 - 15:16 22.04.2022 - 15:19 Duygu Dilan Duman

Otomobil piyasalarında yaşanan fiyat artışları nedeniyle vatandaşlar uygun finansman arayışlarına başladılar. 2022 yılında araç sahibi olmak isteyenlerin yardımına ise HSBC taşıt kredileri koşmaya devam ediyor. İster 0 km ister 2. el taşıt kredileri için kredi talep edecek vatandaşların uygun oranlardan yararlanmaları da sağlanacak.

Kefilsiz Taşıt Kredisi Fırsatı Duyuruldu!

HSBC taşıt kredisi kampanyaları ile otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Kefilsiz taşıt kredisi avantajları ile sıfır veya ikinci el taşıt satın alımları için 48 ay vade imkanı ile dileyen herkesin kredi kullanması sağlanacak. Avantajlı faiz oranları ile BDDK düzenlemesi sonrasında artan taşıt kredisi limitleri kapsamında aracın yüzde 70’ine kadar olan kısmı için kredi kullandırılmaktadır.

İkinci el taşıt alımlarında 7 yaşına kadar olan araçlar için kredi kullandırılmaktadır. Taşıt yaşı ve kredi vade süresi toplamının, banka tarafından uygulanacak maksimum vade seçenekleri geçerli olmak kaydıyla 9 yılı aşmaması gerekmektedir.

Doğa Dostu Taşıt Kredilerinde En Uygun Oranlar!

hsbc ihtiyaç kredisi kampanyası 10 bin lira

HSBC tarafından ayrıca Doğa Dostu Taşıt Kredisi kapsamında en cazip faiz oranları ve ödeme koşulları ile kredi sağlanmaya devam ediyor. Hayallerindeki elektrikli veya hibrit araca sahip olmak isteyenler için yüzde 1,49’dan başlayan faiz oranları ile kredi veriliyor. 48 aya kadar vade imkanı ile kullandırılan kredi sayesinde, elektrikli araç satın almak isteyen vatandaşlar için de kredi avantajları sunulacak.

HSBC Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sıfır km veya ikinci el taşıt satın almak isteyen herkes için en uygun oranları açıklayan HSBC, kredi kullanmak isteyenlere kolay başvuru fırsatı sunuyor. En yakın HSBC şubelerine giderek, kefil şartı aranmadan kredinizi hemen talep edebilir ve satın almak istediğiniz araçlar için kullanabilirsiniz. En uygun faiz oranları, 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun ödeme planlarından hemen yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@