Hülya Avşar'ın Kardeşi Helin Avşar'ın Çanta Parasına Satın Aldığı Arsanın Değeri Üçe Katlandı!

Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar yaptığı arsa yatırımı ile gündeme geldi. Geçtiğimiz yıl satın aldığı arsanın değerlendiğini açıklayan Helin Avşar gayrimenkul yatırımlarına devam edeceğini söyledi.

Emlak Magazin 21.09.2021 - 01:34 21.09.2021 - 01:47 Engin Uzunoğlu

Ünlü sanatçı Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar gayrimenkul yatırımları ile magazin dünyasında gündem oldu. Kazandığı paraları arsa ve ev satın alarak değerlendiren Helin Avşar elde etti kazançlar hakkında açıklamalarda bulundu. 

HELİN AVŞAR ARSA YATIRIMLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Arsa yatırımına çok büyük önem verdiğini söyleyen Helin Avşar, “Zamanında kazandığım paraları düşünmeden harcıyordum. Ancak bir yerden sonra yatırım yapmak gerekiyor. Ben de bir süre sonra yatırım yapma kararı aldım ve kazandıklarımı hep yatırıma dönüştürdüm. Arsa ve ev alarak birikimlerimi değerlendirdim.” dedi. 

ÇANTA YERİNE ARSA SATIN ALDI KAZANCINI 3'E KATLADI

Gayrimenkulün oldukça kazanç getirdiğini söyleyen Helin Avşar, “Gayrimenkul yatırımı yapmayı çok önemsiyorum. Çünkü bu yatırımlarla çok büyük kazançlar elde edebiliyorsunuz. Hatta geçtiğimiz yıl satın almayı çok istediğin bir çanta vardı. Bu çantanın fiyatı da oldukça yüksekti. Onu almak yerine yatırım danışmanımın önerisiyle gidip bir arsa satın aldım. Bugün o arsayı 3 katına kadar bir fiyata kolaylıkla satabilirim.” ifadelerini kullandı. 

KAZANDIKLARINI GAYRİMENKULE YATIRIYOR

Gayrimenkul yatırımı yapmaya devam edeceğini söyleyen Helin Avşar, “Tutumlu olmanın kıymetini son dönemlerde çok daha iyi anladım. Önceden bu şekilde hareket etmiyordum. Çok fazla harcamalarım oluyordu. Şimdi yine oluyor ama ihtiyaç kadar oluyor. Geri kalanı ile arsa satın alıyorum, ev satın alıyorum. Kazandıkça, yatırımlarımın değeri katlandıkça daha çok yatırım yapmak istiyorum.” şeklinde konuştu. 

İSTANBUL, AYVALIK VE BODRUM'DA GAYRİMENKUL YATIRIMLARI VAR

Gayrimenkul yatırımlarının neredelerde olduğunu da açıklayan Helin Avşar, “Aslında illaki şurada arsa veya ev yatırımı yapayım diye bir takıntım yok. Zaten yatırım danışmanım ile ortak karar veriyoruz. İstanbul'da, Ayvalık'ta, Bodrum'da bu şekilde yatırımlarım var. Gayrimenkullerimin sayısını arttırmak istiyorum. Bu konuda da şu anda bazı girişimlerim var.” dedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@