Huylu Huyundan Vazgeçmez Diyen Bahçeli, Kılıçdaroğlu'na Sert Çıktı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'nin haftalık grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalar yaptı. Bahçeli'nin gündeminde elektriği kesilen Kılıçdaroğlu da vardı.

Gündem 26.04.2022 - 13:46 26.04.2022 - 13:46 Gülşah Konuk Akın

Milliyetçi Harekat Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalar yaptı. MHP ile Cumhur İttifakı'nın milletin bekası için önemli bir görevle karşı karşıya olduğunu, milyarlarca insanın bir lokma ekmek, haysiyet mücadelesi için canını dişine kattığını söyledi. 

Terörle mücadele konularına da değinen Bahçeli: "Dün işgalciler denize süpürülmüştü, bugün ise teröristler görüldükleri her yerde gömülmektedir. Türk milleti terörün belini kıracaktır. Teröristler döktükleri şehit kanlarında boğulacaktır. Bu meselenin başka yolu yoktur. Türkiye'ye silah çekenler, pusu kuranlar, nifak üretenler, topraklarımıza musallat olanlar doğduklarına bin pişman olacakları gibi bedelini de ağır şekilde ödeyeceklerdir." dedi.

6'LI MASA ÜZERİNDEN MİLLET İTTİFAKI AÇIKLAMASI
6'lı masanın toplanıp toplanıp dağıldığını söyleyen Bahçeli, sahte gülümsemeler ile günü kurtardıklarını, kimin hesabına siyaset yaptıklarını bilmeyen olmadığını söyledi ve: "İttifak ortakları güçlendirilmiş parlamenter sistem masalıyla avunuyorlar toplanıp toplanıp dağılıyorlar. Birbirlerine tuzak kurup dedikodu yapıyorlar sonra birbirlerinin gönlünü almaya çalışıyorlar." ifadelerini kullandı.

kemalk.-1

KILIÇDAROĞLU'NUN ELEKTRİĞİNİN KESİLMESİ
3 aydır faturasını ödemeyen Kemal Kılıçdaroğlu'nun elektriğinin kesildiğini söyleyen Bahçeli, kendisini şahsen uyardığını, faturasını ödemezse elektriğinin kesileceğini söylediğini, siyasi odakların faturayı ödemek için sıraya girdiklerini söyledi. Huylu huyundan vazgeçmiyor diyerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sert çıkan Bahçeli, Zillet İttifakı ile Kılıçdaroğlu'nun karanlık olduğunu, elektrik faturası ile iddialarının kuyruklu yalan olduğunu, yapılan açıklamaların da bunu ortaya koyduğunu söyledi.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@