Hyundai Araba Kampanyaları Ayakları Yerden Kesiyor! İndirim Ve Kredi Desteği İle Satılık Sıfır Kilometre Otomobiller

Hyundai Kasım 2021 araba kampanyaları fırsatları devam ediyor. Sıfır kilometre Hyundai marka otomobiller hangi avantajlarla satılıyor.

Finans 19.11.2021 - 01:17 19.11.2021 - 01:17 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil fiyatları kur baskısından dolayı oldukça yükseldi. Sıfır kilometre araç satın almak isteyenler oldukça yüksek maliyetlerin altına girmek zorunda kalıyorlar. Bundan dolayı da otomobil firmalarının hedefledikleri satışlar gerçekleşemiyor. Satışları arttırmak isteyen firmalar düzenledikleri araba kampanyaları ile müşterilere farklı imkanlar vererek satış rakamlarını arttırmak istiyorlar. 

HYUNDAİ KASIM 2021 ARABA KAMPANYALARI 

Hyundai Kasım 2021 araba kampanyalarını duyurdu. Farklı modellerde müşterilere farklı imkanlar sunan Hyundai kredi destekleri, nakit indirimler olmak üzere farklı fırsatlarla sıfır kilometre otomobil satışı yapıyor. Peki sıfır kilometre Hyundai marka otomobil satın almak için hangi fırsatlar kullanılabilir? 

HYUNDAİ i10 İÇİN 50 BİN TL KREDİ DESTEĞİ

Hyundai i10 model sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen müşterilere firma tarafından kredi desteği veriliyor. Kasım ayı boyunca kullanılabilecek olan bu kredi desteğine göre müşteriler 12 ay vadeli 50 Bin TL krediyi aylık yüzde 0,99 faizle alabilecekler. Otomobil için bir miktar peşin ödeme yapan kredi kullanarak Hyundai i10 model sıfır kilometre araç satın alabiliyorlar. 

HYUNDAİ i20 İÇİN 10.200 TL İNDİRİM!

Hyundai i20 model otomobil satın almak isteyenlere firma tarafından Kasım ayı boyunca iki ayrı avantak sunuluyor. Buna göre tercih eden müşteriler Hyundai i20 için anında 10.200 TL'lik indirim elde edebiliyorlar. Bunu tercih etmek istemeyenlere ise kredi desteği veriliyor. 12 ay vadeli 75 Bin TL kredi aylık yüzde 0,99 faizle kullanılabiliyor.

HYUNDAİ KONA KREDİ DESTEĞİ

Hyundai'nin beğenilen otomobil modellerinden olan Kona için de müşterilere kasım ayı boyunca kredi desteği veriliyor. Bu kapsamda müşteriler 2021 model sıfır kilometre Hyundai Kona satın alırken firmadan 12 ay vadeli 75 Bin TL krediyi aylık yüzde 0,99 faizle kullanabiliyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@