Hyundai Ayın Özel Tekliflerini Duyurdu! 6 Ay Ertelemeli Kredi Desteği İle Sıfır Kilometre Otomobil Satışı

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere Hyundai firması tarafından 6 ay ertelemeli kredi destekleri veriliyor. Peki Hyundai hangi model sıfır kilometre araçlar için kredi desteği veriyor?

Finans 08.04.2022 - 03:36 08.04.2022 - 03:36 Engin Uzunoğlu

Otomobil satın almak isteyenler Nisan ayında firmalar tarafından açıklanan araba kampanyaları arasında mekik dokuyorlar. Her firma tarafından müşterilere farklı imkanlar eşliğinde sıfır kilometre otomobil sahibi olma fırsatı veriliyor. Ancak Nisan ayının en önemli araba kampanyalarından birisinin altına Hyundai imzası atıldı. Hyundai tarafından müşterilere çok özel imkanlar sağlanacağı bildirildi. Peki Hyundai hangi imkanlarla sıfır kilometre otomobil satışı yapacak? Hyundai'nin 6 ay ertelemeli kredi kampanyasının ayrıntıları nelerdir? 

HYUNDAİ 6 AY ERTELEMELİ KREDİ DESTEĞİ KAMPANYASI

Hyundai tarafından açıklanan Nisan 2022 araba kampanyaları ile müşterilere önemli imkanlar sağlanmaya devam ediliyor. Buna göre müşteriler bazı model otomobilleri çeşitli kredi destekleri ile satın alabiliyorlar. Bu kapsamda Hyundai müşterilerin uygun imkanlarla sıfır kilometre otomobil sahibi olmalarını temin ediyor. 

Hyundai tarafından devreye sokulan araba kampanyaları kapsamında Hyundai i10 model sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen müşterilere firma tarafından kredi desteği sağlanıyor. Bu kredi desteğinden yararlanan müşteriler otomobili satın aldıuktan 6 ay sonra kredi taksitlerini ödemeye başlıyorlar. 

Hyundai'nin kampanya kapsamına soktuğu bir diğer modeli de Hyundai Bayon oldu. Bu otomobil için de sağlanan kredi desteğinde müşterilere 6 ay kredi taksitlerini erteleme fırsatı veriliyor. Ayrıca Hyundai'nin üst segment otomobillerinden olan Hyundai Tucson ve Hyundai Santa Fe Hibrit için de firma tarafından müşterilere 6 ay ertelemeli kredi desteği sağlanıyor. 

Öte yandan Hyundai i20 için de firma tarafından müşterilere önemli bir imkan sağlanıyor. Bu kapsamda müşterilere 31.300 TL'llik indirim fırsatı veriliyor. Bunun yanında ikinci bir seçenek olarak müşteriler 12 ay vadeli 55 Bin TL kredi desteğini 0,99 faizle kullanabiliyorlar. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@