Hyundai i20 İçin Çifte Fırsat Açıklandı! 22.600 TL İndirim ve Kredi Desteği!

Hyundai tarafından açıklanan Eylül 2021 araba kampanyası ile müşterilere hem kredi desteği hem de indirim müjdesi geldi. Hyundai i20 araba kampanyasının avantajları nelerdir?

Finans 10.09.2021 - 01:03 10.09.2021 - 01:09 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de çok satılan otomobil markalarından olan ve Türkiye'de üretim yapan Hyundai'den Eylül ayı araba kampanyaları açıklamasında önemli sürprizler yapıldı. Eylül ayı içerisinde Hyundai model otomobil satın almak isteyecek müşterilere çok sayıda cazip imkan verilecek. Bu ayın en dikkat çeken araba kampanyasını duyuran Hyundai'nin satış patlaması yaşaması bekleniyor. 

HYUNDAİ i20 ARABA KAMPANYASI

Hyundai'nin Türkiye piyasasında kendi segmentinde oldukça güvendiği otomobil modellerinden olan Hyundai i20 için araba kampanyası açıklandı. Bu kampanya kapsamında müşterilere oldukça cazip imkanlar sunuldu. Müşteriler hem ciddi bir indirim elde edebilecekle rhem de Hyundai'den kredi desteği alabilecekler. 

Hyundai tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre Eylül ayı içerisinde Hyundai i20 model otomobil satın almak isteyecek olan müşterilere kredi desteği verilecek. Bu kapsamda müşteriler 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizli 75 bin TL kredi kullanabilecekler. 

Hyundai i20 için yapılan sürprizler bununla da sınırlı kalmadı. Bu kampanya ile müşterilere 22.600 TL'ye varan indirim imkanı da sağlandı. 2021 model Hyundai i20 1.4 Jump MT model otomobil satın alacak olan müşteriler bu indirimden yararlanabilecekler. 

Hyundai i20 için yapılan araba kampanyası 30 Eylül tarihine kadar devam edecek. Müşteriler hem indirimden hem de taşıt kredisi fırsatından aynı anda yararlanabilecekler. 

HYUNDAİ'NİN DİĞER ARABA KAMPANYALARI

Hyundai model diğer otomobille riçin de araba kampanyaları düzenlendi. Buna göre Hyundai i10 satın alacak olan müşteriler Eylül ayı içerisinde 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizli 50 Bin TL taşıt kredisi kullanabilecekler. 

Eylül ayı araba kampanyasına göre Hyundai Kona satın almak isteyen müşterilere de 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizli 100 Bin TL kredi desteği verilecek. Ayrıca Hyundai Kona'nın fiyatlarının da 247.400 TL'den başladığı bildirildi. 

Hyundai'nin dikkat çeken kampanyalarından birisi de Hyundai Tucson model otomobil için yapılıyor. Comfort paketine özel olarak düzenlenen bu kampanya ile müşteriler 12 ay vadeli faizsiz kredi kullanabilecekler. 

Öte yandan Hyundai Elantra için de müşterilere faizsiz kredi desteği veriliyor. Bu kampanya kapsamında müşteriler Hyundai Elantra için 12 ay vadeli 100 Bin TL faizsiz kredi desteği alabilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@