İBB Açıkladı "Kabataş Meydan Projesi İptal Edilmedi!"

Sabah saatlerinde Kabataş Martı Projesi hakkında iptal edildiği yönünde ortaya atılan iddialar büyük tepki doğurmuştu. İBB açıklama yaparak iddiaları yalanladı.

Emlak Haberleri 04.09.2018 - 17:00 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Sabah saatlerinde Kabataş Martı Projesi hakkında iptal edildiği yönünde ortaya atılan iddialar büyük tepki doğurmuştu. İBB açıklama yaparak iddiaları yalanladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kabataş Meydan Düzenlemesi ve Transfer Merkezi projesi için son dakika açıklamasında bulundu. İptal edildiği yönündeki haberlerin ardından büyük tepkinin ortaya çıkması ve israf yapıldığı nedeni ile ağır bir şekilde eleştirilmesi sonucunda İstanbul Büyükşehir Belediyesi konu hakkında açıklama yapmak zorunda kaldı. Kabataş Martı Projesi Son Durum Ne?İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklama ile projede çalışmaların devam ettiği, hiçbir şekilde iptal edilmeyeceği ve en kısa sürede tamamlanarak İstanbullulara hizmet vermeye başlayacağı açıklandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklama metni şu şekilde; "Kabataş Meydan Düzenlemesi iptal edilmemiştir, en kısa sürede İstanbullulara hizmet vermeye başlayacaktır. Kabataş Meydan Düzenlemesi ve Transfer Merkezi (Martı) projesinde iptal söz konusu değildir. Proje karayolu trafik akışını yer altına almaksızın yeniden düzenlenecektir. Kabataş Meydan Düzenlemesi ve Transfer Merkezi en kısa sürede tamamlanarak İstanbulluların hizmetine sunulacaktır." Emlak365.com NOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Gelişmelerden Haberdar Olun

@