İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tatil eleştirilerine cevap verdi: Ben bir insanım!

23 Haziran İstanbul seçimlerinde büyük bir galibiyetle çıkan Cumhuriyet Halk Partisi adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçim sürecinde “çok çalışacağım” sözlerinin ardından tatile çıkması herkesin dikkatini çekti.

GÜNDEM 01.08.2019 - 00:30 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

23 Haziran İstanbul seçimlerinde büyük bir galibiyetle çıkan Cumhuriyet Halk Partisi adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçim sürecinde “çok çalışacağım” sözlerinin ardından tatile çıkması herkesin dikkatini çekti.

23 Haziran seçimlerinde İstanbul’da AK Parti adayı Binali Yıldırım’a 800 bin oy fark atarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Cumhuriyet Halk Partisi adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçim süresi boyunca çok çalışmaktan bahsetmesi vatandaşın oy vermesinde büyük bir etken olmuştu.İMAMOĞLU’NDAN DİKKAT ÇEKEN TATİL CEVABI!İmamoğlu’nun çok çalışacağını ifade ettikten sonra seçimi kazanmasıyla birlikte geçen kısa bir zaman zarfı içinde tatile çıkması herkesi şaşırttı. Tatile çıkmasından dolayı bir çok kimse tarafından eleştirilen Ekrem İmamoğlu kendisini eleştirenlere dikkat çeken bir cevap verdi.MİLLET ELEŞTİRİYOR DİYE TATİLE GİTMEYECEK DEĞİLİMAntalya’da yaptığı tatilin ardından gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevaplayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Millet eleştiriyor diye ben tatile gitmeyecek değilim. Dinlenmek istediğim zaman dinleneceğim, istemediğim zaman işime... Yılda belli bir süre benim hakkım var. Benim mesaim de yok. Dün gece yanılmıyorsam arkadaşlarım saat birde eve bıraktı. Uyudum. Saat 06:00'da kalktım işime geldim. Dolayısıyla mesai mefhumum yok." dedi.6-7 AYDA BİR DİNLENMEMİ ÇOK İSTİYORLAR"Ama ben bir insanım ve bir vücudum var.” diyen Ekrem İmamoğlu, “Dolayısıyla dinlenmeye de ihtiyacım var. Örneğin 10 günde birçok güzel bir uyku çekesim geliyor. O gün saat 12:00 - 13:00'e kadar uyuyasım geliyor. Buna kimse engel olamaz. Bu benim hakkım. Tahmin ediyorum ki, takip eden vatandaşlarımız öyle 10 günde, 15 günde uyumamı, 6-7 ayda bir dinlenmemi çok istiyorlar. Tatil, bazen insanlara yakışmıyor, bana tatil de yakışıyor." İfadelerini kullandı. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@