İBB Başkanı İmamoğlu Toplu Taşıma Ücretleri ve Su Faturalarına İndirim Açıklaması

İBB Başkanı İmamoğlu resmi twitter sayfası üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile toplu ulaşım ücretleri ve su faturalarına indirim müjdesi verdi! İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görevine devam eden Ekrem İmamoğlu İstanbul'da yapacakları indirimler hakkında yeni açıklamada bulundu.

GÜNDEM 03.05.2019 - 19:00 15.07.2021 - 00:16 Emlak 365

İBB Başkanı İmamoğlu resmi twitter sayfası üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile toplu ulaşım ücretleri ve su faturalarına indirim müjdesi verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görevine devam eden Ekrem İmamoğlu İstanbul'da yapacakları indirimler hakkında yeni açıklamada bulundu. Yapmış olduğu paylaşım ile indirimleri sıralayan Ekrem İmamoğlu;İstanbul 'da su fiyatı için yüzde 40 indirim, İstanbul aylık öğrenci kartı için için 35 liralık indirim, 0-4 yaş çocuğu olan anneler için ücretsiz ulaşım hakkı, 12 yaşına kadar çocuklara ücretsiz ulaşım hakkı, Dini ve Milli Bayramlarda ulaşımın ücretsiz olacağını duyurdu. Ekrem İmamoğlu Tarafından Yapılan İndirim Açıklamaları "'Öğrencilerimizin kartı 50 TL'ye inecek' dedik. Ne dedik? '0-4 yaş arası bebeklerin anneleriyle İstanbul seyahati ücretsiz olacak' dedik. Ne dedik? 'Aynı şekilde, 12 yaşına kadar çocuklarımız toplu taşımadan ücretsiz yararlanacak' dedik. Vaatlerimiz var bizim. Ne dedik? 'Yüzde 40 ve yüzde 50'lik dilimlerle indirime kavuşacak' dedik. Hem UKOME'ye hem İSKİ'ye yazılarımızı gönderdik. Süreçlerimizi başlattık"

Tüm İstanbullu hemşehrilerimizin bilgisine; Söz verdiğimiz gibi, ulaşım ve su fiyatlarında indirim öngören talimatlar İstanbul Büyükşehir Belediyemizin ilgili kurumlarına verilmiştir. Mayıs ayı İBB Meclisi'nde gündeme gelmesini ve onaylanmasını bekliyoruz.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@