İBB Demokrasi Şenliği: Edis, Evdeki Saat, Mavi Gri, BEGE, Reynmen konseri saat kaçta, nerede yapılacak? Ücretsiz mi

İBB Demokrasi Şenlikleri kapsamında birçok konser İstanbullu vatandaşları bekliyor. 23 Haziran'da kapılarını açacak olan etkinlik programı haberimizde.

İBB Demokrasi Şenliği: Edis, Evdeki Saat, Mavi Gri, BEGE, Reynmen konseri saat kaçta, nerede yapılacak? Ücretsiz mi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB, 23 Haziran 2019 seçimlerinin 3. yıldönümü kapsamında İstanbul'da çeşitli etkinlikler düzenliyor. Tüm İstanbulluların davet edildiği Demokrasi Şenliğinde birbirinden ünlü isimler konser verecek.

Yenikapı Miting Alanında gerçekleşecek konserlerde Edis, BEGE, Reynmen, Evdeki Saat, Mavi Gri ve DJ Ersin sahne alacak.

İBB Demokrasi Şenliği konserleri saat kaçta, nerede, ücretsiz mi?

İBB Demokrasi Şenliği Yenikapı Meydanında yapılacak. 23 Haziran saat 14.00'te kapılarını açacak tören alanı birbirinden renkli konserlere ve eğlenceli anlara sahne olacak. Etkinlik kapsamında gün boyunca DJ performansı, kortej grubu, jonglör ve pandomim gösterileri düzenlenecek ve mandala, tuval boyama ile rüzgar gülü yapım atölyelerine katılacak.

İETT'nin satın aldığı yerli metrobüs araçları ile tarihi Kadıköy-Moda nostaljik tramvayı da alana gelenler için hazırlanacak. İtfaiye aracı, temizlik araçları ve şehre hizmet eden çeşitli araçlar da tören alanında bulunacak.

demokrasi şenliği

Bu kapsamda Yenikapı Miting Alanı'nda yapılacak konser planı ise şöyle:

16.00 Evdeki Saat,

17.30 Mavi Gri,

19.30 BEGE - Reynmen,

20.45 DJ Ersin

21.00 Edis

Yenikapı'ya ek seferler düzenlenecek

Tüm İstanbulluların davet edildiği konser programı ücretsiz olacak. Vatandaşların Demokrasi Şenliklerine rahat ulaşabilmeleri için İETT Yenikapı'ya ek seferler düzenlenecek. Metro ile ulaşacak kişiler için Yenikapı Metrosundan etkinlik alanına ücretsiz ring seferleri de yapılacak.

Yenikapı Etkinlik Alanı'nda yapılacak konserlerde ilk olarak Evdeki Saat ve Mavi Gri grupları sahne alacak. Ardından rap müziğin sevilen isimleri Bege ve Reynmen sevenleriyle buluşacak. Son olarak ise ünlü şarkıcı Edis unutulmaz bir konser verecek

SONRAKİ HABER