İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayın Saat Kaçta Başlayacak, Nereden İzlenecek?

Çok önemli kararların alınmasının beklendiği İBB meclis toplantısı için geri sayım başladı. İBB meclis toplantısı saat kaçta, canlı yayın linki nereden izlenecek?

GÜNDEM 08.07.2019 - 11:30 15.07.2021 - 00:15

Çok önemli kararların alınmasının beklendiği İBB meclis toplantısı için geri sayım başladı. İBB meclis toplantısı saat kaçta, canlı yayın linki nereden izlenecek?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu tarafından canlı yayın ile paylaşılma kararı verilen İBB meclis toplantısı için geri sayım başladı. İBB Meclis Toplantısı Saat Kaçta?İstanbul Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısı 8 Temmuz 2019 tarihinde yapılacaktı. Pek çok kişi "İBB meclis toplantısı saat kaçta?" sorusuna yanıt aramaya başladı. Toplantı saat 13:00 itibari ile başlayacak ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi resmi hesapları üzerinden canlı yayınlanacak. İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayın Linki (İBB Meclis Toplantısı Canlı Nasıl İzlenir?)Canlı yayın için İBB daha öncede olduğu gibi bugünde kendi sosyal medya hesabını kullanacak. İBB resmi twitter hesabı üzerinden meclis toplantısı an be an canlı olarak yayımlanacak. Böylelikle İstanbulular ve tüm Türkiye ülkemizin en büyük ve en önemli şehri olarak kabul edilen İstanbul için yapılan görüşmeleri ve alınan kararları canlı yayından takip etme imkanı bulacak. Ekrem İmamoğlu meclis toplantısı canlı yayını için Ekrem İmamoğlu resmi twitter hesabı, İBB resmi twitter hesabı, instagram hesab ve facebook hesabı adreslerini duyurdu. Canlı yayını çok sayıda kişinin aynı anda takip etmesi bekleniyor. 

İBB Twitter Hesabı 8 Temmuz 2019 İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayın Linki Yukarıda yer alan linki tıklayarak İBB meclis toplantısı canlı yayınını izleyebilirsiniz. Canlı yayın saat 13:00 itibari ile toplantı başlar başlamaz açılacak.  Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@