İBB Sanat Etkinlikleri Uzi ve Güneş konseri ne zaman, saat kaçta, nerede? Konser ücretsiz mi?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat Etkinlikleri kapsamında ünlü rapçi Uzi sahne alacak. Uzi konseri saat kaçta, nerede merak edenler için ayrıntılar haberimizde.

Gündem 25.05.2022 - 02:02 25.05.2022 - 02:02 Büşra Uluşen

Havaların ısınmasıyla birlikte İstanbul Sanat Etkinlikleri de başladı. Pandeminin etkilerini geride bırakarak keyifli bir akşam geçirmek isteyenler için İstanbul Büyükşehir Belediyesi birbirinden renkli etkinlikler hazırladı. 

Etkinliğin ilk gününde yani 24 Mayıs 2022 Salı günü Maltepe Şehir Parkı'nda Emir Can İğrek konseri gerçekleştirildi. Onun öncesinde ise son dönemin sevilen grubu KÖFN sahne aldı. Etkinliğin bir sonraki gününde ise rap müziğin sevilen ismi Uzi ve Güneş konseri yapılacak.

İBB Sanat Etkinlikleri Uzi ve Güneş konseri ne zaman, nerede, ücretsiz mi?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat Etkinlikleri kapsamında Gençlik Konserleri düzenleniyor. Etkinliklerin ikinci gününde son dönemde gençlerin en çok dinlediği isimlerden biri olan ünlü rapçi Uzi sahneye çıkacak. 25 Mayıs Çarşamba günü Gençlik Konserlerinin son günü olmakla birlikte saat 20.30'da Güneş ve 22.10'da  gençlere unutulmaz bir konser verecek. 

Uzi konseri 25 Mayıs Çarşamba günü saat 22.10'da Maltepe Etkinlik Alanı'nda yapılacak. 19 Mayıs Gençlik Bayramı kutlamalarının  çeşitli konserlerle taçlandırıldığı Gençlik Festivali'nin son gününde yapılacak Uzi konseri ücretsiz olacak. İstanbul'da yaşayan tüm gençler ücretsiz bir şekilde konser keyfini yaşayabilecekler. 

ibb uzi

Uzi konserinin yanı sıra yine 25 Mayıs Çarşamba günü Müze Gazhane'de Mercan Dede, dünyanın dört bir yanında beğeniyle izlenen önemli festivaller ve kültürel etkinlilerde sahne alan projesi ' Secret Tribe ' başlıklı konser serisi ile sahne alacak. Bu etkinlik de ücretsiz olarak gerçekleşecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@