İbrahim Kutluay Bodrum Gümüşlük'te 1 Milyon Liraya Villa Satın Aldı

Demet Şener ile olaylı bir boşanma süreci geçiren İbrahim Kutluay şimdi de Bodrum Gümüşlük'te satın aldığı villa ile gündeme geldi.

Emlak Magazin 03.08.2018 - 18:30 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Demet Şener ile olaylı bir boşanma süreci geçiren İbrahim Kutluay şimdi de Bodrum Gümüşlük'te satın aldığı villa ile gündeme geldi.

Basketbolun yıldız ismi ve basketbol takımının eski milli oyuncusu İbrahim Kutluay Bodrum'un en güzel ve sessiz yerlerinden biri olarak kabul edilen Gümüşlük'te 1 milyon lira ödeyerek villa satın aldı. Berggruen Gümüşlük Evleri Projesini Tercih Etti İbrahim Kutluay tarafından satın alınan villanın Bodrum Gümüşlük'te gerçekleştirilen Berggruen villa projesi oldu. Proje daha öncede Almanya eski Başbakanı Gerhard Schröder tarafından satın alınan villa ile adından söz etttirmişti. Projede ağırlıklı olarak İsveçliler oturuyor. 180 Bin Euro Ödedi! Eski milli basketçi İbrahim Kutluay'ın söz konusu projeden villa satın almak için 180 bin Euro ödediği öğrenilirken aynı sitede Almanya eski Başbakanı Gerhard Schröder 'de oturuyor. Ağırlıklı olarak İsveç vatandaşlarının yaşadığı projeden İbrahim Kutluay'ın villa satın almasının ana nedeni olarak gözlerden uzak sakin bir tatil geçirme isteği yattığı öğrenildi.Kutluay projeden villa satın almak için 1 milyon liraya yakın para öderken tüm gününü sitede ya bahçede geçiriyor. Çocuklaını da alarak villada tatil yapmayı planlayan Kutluay sık sık arkadaşlarını villasına davet ederek tüm olanaklardan yararlanmaya çalışıyor. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@