İbrahim Kutluay'dan Demet Şener'e "4 Katlı Havuzlu Villada Mağdur Edebiyatı Yapıyorlar!"

İbrahim Kutluay ile Demet Şener arasında boşanma sonrasında da tansiyon düşmüyor. Kutluay eski eşi Şener'i mağdur edebiyatı yapmakla suçladı!

EMLAK MAGAZİN 13.05.2019 - 11:36 15.07.2021 - 00:15 SERHATMEDYA

İbrahim Kutluay ile Demet Şener arasında boşanma sonrasında da tansiyon düşmüyor. Kutluay eski eşi Şener'i mağdur edebiyatı yapmakla suçladı!

İbrahim Kutluay ile eski eşi Demet Şener arasında ki kavga bitmiyor. Son olarak Demet Şener eski eşini çocuklarının nafakasını ödememek ve sağlık sigortalarını iptal ettirmek ile suçlamıştı. Ardından bir magazin programının canlı yayınına katılan Kutluay eski eşini yalan söylemekle ithat etmiş ve tüm iddiaları reddetmişti. 

Kayınvalide Naime Şener'de Kavgaya Dahil Oldu İbrahim Kutluay'ın "her kuruşunu kendi alın terimle ödediğim süper lüks villa da oturuyor. 4 katlı havuzlu villada yaşıyor ancak mağdur edebiyatı yapıyor" açıklaması ile eleştirdiği Demet Şener'in annesi Naime Şener'de kavgaya dahil oldu. Naime Şener sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile eski eşinin kızını oturmuş olduğu villadan çıkarmak için çok uğraştığını iddia ederek "Evden çıkarmak için çok uğraştı. Çocukların alıştığı hayat standardı var. Çocuklarının üstüne yeminler etti, 'O kadınla ilişkim yok' diye. Şimdi 'Çocuklarımın psikolojisini düşünüyorum' diyerek eski damadını eleştirdi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@