İbrahim Tatlıses'ten Oğluna Milyonluk Düğün Hediyesi! İstanbul Ve Bodrum'da 30 Milyon TL'lik İki Lüks Villa!

Emlak zengini olan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses için kesenin ağzını iyice açtığı bildirildi. İdo Tatlıses''in düğünü için İbrahim Tatlıses milyonlarca lira harcama yapacak. 

Emlak Magazin 15.09.2021 - 13:06 15.09.2021 - 13:15 Engin Uzunoğlu

Türkiye'nin ünlü sanatçılarından olan İbrahim Tatlıses sıklıkla mal varlığı ile alakalı olarak gündeme geliyor. Sahibi olduğu daireler, villalar, arsalar ve yatırımlık binalar ile adı emlak zenginine çıkan İbrahim Tatlıses bugünlerde oldukça tyüklü miktarda harcamalar yapmaya başladığı bildirildi. 

EMLAK ZENGİNİ İBRAHİM TATLISES

İstanbul'da, Bodrum'da, Marmaris'te ve Türkiye'nin farklı şehirlerinde çok sayıda gayrimenkul yatırımı bulunan İbrahim Tatlıses bugünlerde ise farklı bir telaş yaşamaya başladı. Çocuklarına olan düşkünlüğü ile tanınan  İbrahim Tatlıses'in en çok değer verdiği çocuğunun İdo Tatlıses olduğu biliniyor.

İBRAHİM TATLISES'TEN İDO TATLISES'E AÇIK ÇEK

İdo Tatlıses bir süre önece Yasemin Şefkatli ile evlilik kararı almıştı. İbrahim Tatlıses'in Derya Tuna ile olan evliliğinden doğan İdo Tatlıses ilerleyen günlerde dillere destan bir düğünle Yasemin şefkatli ile dünya evine girecek. Bu düğün masrafları için oğluna açık çek veren İbrahim Tatlıses ise hiçbir masraftan kaçınmadı. 

ibrahim tatlıses lüks villa hediye

DÜĞÜN HAZIRLIKLARINI BİZZAT YÜRÜTÜYOR

Oğlu İdo Tatlıses'in düğünü için servet harcayacak olan İbrahim Tatlıses düğün hazırlıklarını bizzat kendisi yürütüyor. Zincirlikuyu'da bulunan lüks bir oteli kiralayan İbrahim Tatlıses, oğlu İdo Tatlıses'in düğününü burada yapacak. Pandemi kurallarının sorun olmaması için büyün bir titizlik gösterilen hazırlıklarla her detay düşünüldü. Düğüne gidecek olan davetlilerin cep telefonlarına bir mesaj gönderilecek ve barkod uygulaması kullanılarak düğüne girilebilecek. Başka türlü herhangi bir şekilde misafir düğüne kabul edilmeyecek. 

30 MİLYON TL'LİK DÜĞÜN HEDİYESİ

Öte yandan İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile gelini Yasemin Şefkatli'ye çifte sürpriz yaptığı bildirildi. Genç çiftin huzur içerisinde yaşayabilmeleri için yaşayacakları evleri de paraya kıymadan satın alan İbrahim Tatlıses'in bu düğün hediyesinin toplam maliyeti 30 Milyon TL olduğu bildirildi. 

Oğlu İdo Tatlıses'e İstanbul Zekeriyaköy'de lüks bir villa hediye eden İbrahim Tatlıses genç çiftin yaz aylarını da Bodrum'da geçirmeleri için ikinci bir lüks villa daha satın aldı. İstanbul'dan ve Bodrum'da İbrahim Tatlıses'in satın aldığı lüks iki villanın toplam değerinin 30 Milyon TL olduğu bildirildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@