ICBC Bankası Sıfır Km ve İkinci El Araç Kredisi! Yüzde 2,07 Faiz Oranıyla Kredi Paketini Açıkladı!

ICBC Bankası sizler için en uygun faiz oranını sunmaktadır. ICBC Bankası müşterilerine ve diğer kredi sahibi olmak isteyen tüketicilere taşıt kredisi veriyor.

Finans 19.05.2022 - 16:58 19.05.2022 - 16:59 Büşra Uluşen

Belirlenen protokollere uygun olarak başvurunuz kolaylıkla onaylanır. On sekiz yaşını doldurduysanız ve araç sahibi olmak istiyorsanız bankanın resmi internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

ICBC Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ICBC Banka şubelerini ziyaret ederek kolaylıkla taşıt kredisine başvurabileceğiniz gibi internet sitesinden de başvuru oluşturabilirsiniz. ICBC müşterisi iseniz mobil bankacılık uygulaması sayesinde, daha kolay bir şekilde başvuru talebinizi bizlere iletebilirsiniz. Gerekli belgeler ile başvurduğunuz zaman hızlı bir şekilde başvurunuz değerlendirilir. Başvurunuz onaylandığı an krediniz hesabınıza yatar.

ICBC Taşıt Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

ICBC Bank’tan başvuracağınız taşıt kredileri için belirlenmiş olan faiz oranı en düşük yüzde 2,01 olarak belirlenmiştir. Seçeceğiniz ödeme planınıza göre değişiklikler gösterebilecek olan faiz oranının en yüksek olarak belirleneni ise yüzde 2,07’dir.

ICBC En Fazla Ne Kadar Taşıt Kredisi Veriyor?

Bankada belirlenmiş olan belirli bir kredi limiti bulunmaktadır. Bankamızın belirlediği kredi limiti 25.000 TL ile 50.000 TL arasındadır. Fakat dilerseniz kendi belirlediğiniz tutarda da kredi çekmenize imkan sağlanmaktadır. Kendi belirlediğiniz kredi limiti ise 1.000 TL ile 100.000 TL arasında olacak şekilde düzenlenebilmektedir.

ICBC Taşıt Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

Taşıt kredisi limitinde de olduğu gibi bankanın belirlemiş olduğu belirli bir vade oranı vardır. En kısa vade oranı on iki ay, en uzun vade oranı ise kırk sekiz ay olarak belirlenmiştir. Yine kredi limitinde olduğu gibi kendiniz de belirli bir vade oranı belirleyebilmektesiniz. Belirleyebileceğiniz vade oranı ise iki aydan başlayarak, kırk sekiz aya kadar dilediğiniz şekilde belirlenebilmektedir. Sıfır km ve ikinci el araçlar için çekebileceğiniz taşıt kredisinde, faiz ve vade oranlarında bir değişiklik bulunmamaktadır. Aynı oranlar ile kredinizi kolaylıkla çekebilirsiniz.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@