İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İstanbul'a 30 Yeni Karakol Açılacağını Duyurdu

İstanbul'da aldıkları güvenlik önlemleri hakkında açıklamada bulunan Süleyman Soylu güvenlik hizmetlerinin arttırılması amacı ile 30 yeni karakolun açılacağını duyurdu.

Emlak Haberleri 10.06.2019 - 20:00 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

İstanbul'da aldıkları güvenlik önlemleri hakkında açıklamada bulunan Süleyman Soylu güvenlik hizmetlerinin arttırılması amacı ile 30 yeni karakolun açılacağını duyurdu.

Türkiye'nin göz bebeği İstanbul'da yaşanan güvenlik sorunlarını azaltmak amacı ile yeni önlemler alınmaya devam ediyor. Konu hakkında açıklama yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu güvenlik önlemlerini arttırmak amacı ile 30 yeni karakol açılacağını duyurdu. İstanbul'a 30 Yeni Karakol Geliyorİstanbul'da Küçükçekmece'de muhtarlarla bir araya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu en geç 3-5 ay içerisinde İstanbul'da 30 yeni karakol açacaklarını duyurdu. Bakan Soylu yapmış olduğu açıklamasında "Yaklaşık 30 yerde 2'si jandarma bölgesinde olmak üzere karakol açıyoruz. 3-5 ay içinde hepsini hizmete alacağız" dedi.Karakolların tümünün çok güzel bir mimariye sahip olduğunu belirten İçişleri Bakanı Süleyman Soylu "Yaklaşık 30 yerde 2'si jandarma bölgesinde olmak üzere karakol açıyoruz. Polis amirliği merkezi açıyoruz. İstanbul sürekli büyüyen, göç alan bir şehir. Eğer siz muhtarınızla, karakolunuzla, bekçilerinizle bu sistemi kurmazsanız metropolleri elinizden kaçırırız.Bazı alanlarda suç merkezleri oluşur, sonra o suç merkezlerini ortadan kaldırmaya çalışırsınız, gayret sarf edersiniz. Bu da şehrin kamu düzenini altüst eder. Çok da güzel mimarisi olan binalar oluşturuyoruz. Bunları 3-5 ay içinde hepsini birden çıkacağız ve hizmete alacağız" diyerek İstanbul'da güvenlik önlemlerinin arttırılacağını dile getirdi. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@