İcra kapsamında kamudan satılık bahçeli ev! İhale ile satışı yapılacak

Kamudan satılık bahçeli lojman için yeni bir duyuru geldi. 170 m2 bahçeli müstakil ev için 260.000 TL muhammen bedel belirlenerek ihaleye çıkarıldı. İşte satışa dair bilinmesi gerekenler.

Emlak Haberleri 26.05.2022 - 09:39 26.05.2022 - 09:40 Mustafa Karagöz

Lojman satışı için yayımlanan ihalelerin çok büyük bir kısmı apartman dairesi için oluyor. Kurumlar mülkiyetinde olan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireleri açık artırmaya çıkarıyor en yüksek teklifi verene ise ihale ile satıyor. Satış işlemleri muhammen bedel üzerinden verilen teklif sonunda kurum ile şahıs arasında tamamlanıyor. Lojman satışlarına dair duyurular basın ilan kurumu, kurumların kendi internet sayfası üzerinden yayımlanıyor. Emlak365.com olarak bizlerde bu ilanları düzenli bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz. 

Apartman dairesi satışlarının dışında farklı olarak yayımlanan ilanların bir kısmı da bahçeli ev ve kargir ev için oluyor. Bu haberimizde yer verdiğimiz satış duyurusunda da icra kapsamında yer alan bahçeli konut için satış düzenleneceği bildirildi. 

İCRA KAPSAMINDA KURUMDAN SATILIK EV

Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kooperatifi kendisine ait olan bahçeli bir evi satışa çıkardığını duyurdu. Basın İlan Kurumu ( ilan gov tr ) aracılığıyla yayımlanan konut satış duyurusunda satışı yapılacak olan konutun özellikleri ve muhammen bedeli açıklandı. Kurum konutunun konumunu; "Kocaeli ili. Gölcük ilçes. Hisareyin Köyü köyiçi mevkiinde bulunan 27 pafta, 869 parsel. 9 cilt. 866 sahifede kayıtlı 2283 yevmiye numaralı 170 m2 Bahçeli ev" olarak tanımladı.

Konutun muhammen bedelinin 260.000 TL olduğu açıklandı. 

Söz konusu konut satışının icra kapsamında olacağı bilgisi de kurum tarafından verildi. Satışa dair bilgi edinmek isteyenler kurum ile iletişime geçebilirler. İhale tarihi 30 Mayıs olarak açıklandı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@