İcradan Satılık Evlerde Büyük İndirim! 2021 Bitmeden Çok Uygun Fiyata Ev Sahibi Olabilirsiniz

Yıl sonuna sayılı günler kala icralık evlere olan ilgi giderek artıyor. Portföyündeki konutları yeni yıla girmeden önce satma düşüncesinde olan Kuveyt Türk, fiyat bakımından son derece uygun.

Emlak Haberleri 27.11.2021 - 10:33 27.11.2021 - 10:34 Serhat Karaman

Siz de yeni yıla ev sahibi olarak girmek ya da ev alıp yatırımda bulunmak istiyorsanız Kuveyt Türk tarafından satılan icralık evlere mutlaka göz atmalısınız.

2021 yılında ev sahibi olmak için artık az bir zaman kaldı. Fiyatların bir türlü beklenen seviyelere inmemesi, ev almak isteyenleri de tedirgin etmekte. Üstelik ev fiyatları her geçen gün daha yüksek seviyelere çıkmakta. Yeni yılda konut fiyatlarının artış göstermesi muhtemel olduğundan ev alma düşüncesinde olanlar, buldukları en iyi fırsatı değerlendirme düşüncesinde. Siz de bu düşüncedeyseniz ve uygun fiyatlı icradan satılık konut arıyorsanız size sunacağımız web site aracılığı ile Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın konut portföyüne göz atabilirsiniz.

160.000 TL’den Başlayan Fiyatlarla Ev Sahibi Olmak İçin Son Fırsat

Sizler için Kuveyt Türk gayrimenkul portföyünü incelediğimizde fiyatların 160.000 TL’den başladığını görmüş olduk. Elbette alınacak eve göre fiyatlar daha da artabiliyor. Aradığınız özelliklere ve ev için ayırabileceğiniz bütçeye göre diğer fiyatlar üzerinden satışa sunulan konutları da inceleyebilirsiniz.

Kuveyt Türk, icradan satılık konutları kendi hazırladığı web site üzerinden satışa sunuyor. Sizlere sunacağımız link aracılığı ile bu konutlara daha detaylı şekilde göz atabileceksiniz. Siteye giriş yaptığınızda sol kısımda bir arama ekranının olduğunu göreceksiniz. Bu ekranı kullanarak belli fiyat aralıklarına göre aramanızı daraltabilirsiniz. Maksimum ya da minimum fiyat alanlarını doldurarak kendi bütçenize göre arama yapmanız mümkün.

Kuveyt Türk konut satış sitesinde metrekare, oda sayısı, banyo sayısı, tapu durumu, bina yaşı gibi kriterlere göre de arama yapabileceksiniz. Ayrıca dilediğiniz ilde arama yaparak kendi yaşadığınız şehirde satışa sunulan meskenleri de görüntüleyebilirsiniz.

160.000 TL’den 2.500.000 TL’ye kadar oldukça geniş bir havuz içerisinde aradığınız evi kolayca bulabilirsiniz. Bulacağınız konutun içerik başlığına tıklayarak konut detaylarına erişebilir, bu sayfada teklif butonuna tıklayarak teklifinizi Kuveyt Türk’e kolayca iletebilirsiniz. Ayrıca finansman hesapla özelliği sayesinde ilgili konut için ne kadar konut kredisi kullanabileceğinizi, aylık ve toplam geri ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz.

Kuveyt Türk gayrimenkul satış sitesine erişmek için bu linke tıklamanız yeterli. Satışı devam eden konutlar, size verdiğimiz link ile ulaşabileceğiniz sitede yer almakta. Ayrıca daha önce de belirttiğimiz gibi arama ekranını kullanarak ana sayfa dışındaki konutlara da erişim sağlayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@