İcradan Satılık Stadyum! Mardan Stadı Nerede, Satış Fiyatı Kaç Lira?

2009 senesinde Azeri asıllı Rus iş adamı Telman İsmailov tarafından Antalya'nın Aksu ilçesine bağlı olan Kundu bölgesinde 1.4 milyar dolarlık rekor yatırım bütçesi ile hayata geçirilen Mardan Palace Hotel açılışından bir sene sonra dünyanın en lüks oteli seçilmiş, açılış törenine dünyaca ünlü yıldızlar akın etmişti. Ancak aradan geçen seneler içinde otel mali zorluklar yaşamaya başlamış ve sonunda iflas etmişti. Sonunda beklenen oldu ve Mardan Palace spor kompleksi icradan satışa çıkarıldı. İşte

EMLAK HABERLERİ 07.07.2021 - 08:23 07.07.2021 - 08:23 Emlak 365

Kapılarını ziyaretçilerine dünyaca ünlü isimlerin de katıldığı bir törenle 2009 senesinde açan Mardan Palace otele ait olan spor kompleksi ne yazık ki icradan satışa çıkarıldı. Sadece Türkiye'nin değil aynı zamanda 2010 senesinde Dünyanın En Lüks oteli unvanını ele alan Mardan Palace Azeri asıllı Rus iş insanı Telman İsmailov tarafından ülkemizin en gözde tatil merkezleri arasında yer alan Antalya'nın Aksu ilçesine bağlı olan Kundu bölgesinde kurulmuştu. 

Otele ait olan Mardan Stadyumu, 7 tarla ve antreman için özel olarak tasarlanan sahaların da yer aldığı spor kompleksi icradan satışa çıkarıldı. 

MARDAN PALACE SPOR KOMPLEKSİ SATILIYOR! MARDAN PALACE STADI İÇİN İCRADAN SATILIK İLANI VERİLDİ

Açıldığı tarihde açılışa katılan dünyaca ünlü yıldızlar ve konser veren sanatçılar nedeni ile dünya basınında da geniş yer bulan Mardan Palace Hotel'e ait olan Mardan Stadyumu icradan satışa çıkarıldı. Mardan Palace Hotel'e ait olan spor kompleksi için yayımlanan ilanda talep edilen tutar 178 milyon 554 bin lira olarak belirlendi. 

İcradan satışa çıkarılan spor kompleksi içerisinde Mardan Stadyumu, 7 tarla ve özel antreman sahaları da yer alıyor. Dev spor kompleksinin büyüklüğü 102 bin 645 metrekare olarak açıklanırken Mardan Stadyumu, 2 futbol sahası, antreman sahası, 5 trübün ve bu spor kompleksine ait olan lojmanlar için söz konusu ihale 28 Temmuz 2021 tarihinde saat 13:00 itibari ile İstanbul Anadolu Adliye'sinde yapılacak. Söz konusu atış açık artırma usulü ile yapılırken en yüksek teklif sahibi spor kompleksini alma hakkı elde edecek. 

MARDAN STADI NEREDE?

Aynı zamanda Antalyaspor'a da ev sahipliği yapan Mardan Stadyumu Antalya'nın Aksu ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@