İhtiyaç Kredisi Çekecekler Dikkat! Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde (3 Ay Ertelemeli) İhtiyaç Kredisi Kampanyaları Başladı

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi 2019 kampanyaları tüm hızı ile sürüyor. Peki, 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar hangileri, en uygun kredi veren banka hangisi?

İHTİYAÇ KREDİSİ 21.02.2019 - 11:24 15.07.2021 - 00:17 SERHATMEDYA

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi 2019 kampanyaları tüm hızı ile sürüyor. Peki, 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar hangileri, en uygun kredi veren banka hangisi?

ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan ING Bank şimdi al Mayıs'ta öde ihtiyaç kredisi kampanyası ile yüzde 1,94 faiz oranlarından başlayan oranlarla kredi çekme imkanı sunuyor. 

36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık ödemeleri 413 lira olurken toplam kredi geri ödemeleri ise 14 bin 878 lira olarak gerçekleşiyor. 

Kredim Akbank'ta Akbank 3 Ay Ertelemeli Şimdi Al Mayıs'ta Öde İhtiyaç Kredisi Kampanyası Akbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası ile yüzde 2,09 faiz oranı ile kredi kullanımına olanak sağlıyor. 

Kampanya Koşulları 3 ay Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi'nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil'den kullanabilirsiniz.Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 36 ay olabilir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 33 ay olabilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak ertelem faizi tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleri başlar.Kredimakbankta.com sayfasından T.C. vatandaşlık numarası ve güncel cep telefonu bilgisi girilerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanların başvuru sonuçları sms ile iletilecektir.Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanım işlemi şubede tamamlanır.Şubeden Kredi kullandırımında istenilen belgeler:Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.Gelir Belgesi - Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)​Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi ***(​Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)İş Bankası Kış Kredisi Kampanyası 4 Mart 2019 tarihine kadar devam eden İş Bankası kış kredisi paketinde kişiye özel ödeme seçenekleri bulunurken ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 2,20 olarak uygulanıyor. 

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası Ne yazık ki Yapı Kredi Bankası direkt olarak 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi vermiyor ancak banka müşterilerine kişiye özel ödeme tablosu oluşturma seçeneği sunuyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi faiz oranı ise en düşük yüzde 2,04 olarak uygulanıyor. 

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Finansbank şimdi al Mayıs'ta öde 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası ile yüzde 1,99 dan başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları seçenekleri sunuyor. 

Fibabanka 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Fibabanka 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasında en fazla 30 bin liraya kadar ihtiyaç kredisini 36 ay vadeli olarak kullandırıyor. 

Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@