İhtiyaç Kredisi Faiz İndirimiyle Günde 5 Lira ile 4.000 Lira QNB Finansbank Hesabınızda

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını düşürdü. Bankanın ihtiyaç kredisi faiz indirimi sonrası oluşan ödeme planında ise günde 5 TL, ayda 147 TL taksitle 4.000 TL kredi çekmek mümkün oldu.

Finans 12.10.2021 - 11:46 12.10.2021 - 11:47 Mustafa KARAGÖZ

İhtiyaç kredisi faiz indirimi yapan QNB Finansbank müşterilerine daha uygun olanaklar ile kredi sağlayacağını ilan etti. 

Banka yayımladığı duyurusunda müşterilerine ekim ayının kalan kısmında daha düşük faiz sağlayacağını ve esnek ödeme planı sunacağını duyurdu. İşte bankanın kredi olanaklarına dair hesapma ekranı. 

İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARINDA İNDİRİM - QNB FİNANSBANK EN DÜŞÜK FAİZ LİSTESİNDE İLK SIRADA

QNB Finansbank son faiz indirimi sonrasında müşterilerine aylık yüzde 1.34 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlayacağını bildirdi. Bankanın indirimden önceki kredi faiz oranı yüzde 1.39 bandında yer alıyordu. 

Yüzde 1.34 Faizle Kredi Kullanmak için

Bankanın ilan ettiği en düşük faiz oranının kullanılabilmesi için özel başvuru şartları var. Bankanın her kredisi için uyguladığı genel kredi şartlarının dışında ayrıca ilan edilen bu kredi için aradığı özel şartlar var. 

* İlk koşul yüzde 1.34 faiz oranlı ihtiyaç kredisi tanışma kredisi kapsamında sağlanacak. 

* Düşük faiz oranı kredi puanı yüksek olan müşteriler için geçerli olacak.

* Banka 18 yaşından büyüklere kredi sağlayacak

* Kefil talep edilmiyor ancak gerekli durumlarda kefil ve ek teminat şartının sağlanması istenecek. 

GÜNDE 5 TL'YE AYDA 147 TL'YE 4.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Yukarıda yer alan özellikler ile QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanacaklar için bir ödeme planı hazırladık. Bankanın web sitesi üzerinden hazırlanan tabloda kredi kullanılması durumunda ödemelerin nasıl yapılacağına dair maliyet hesabı yer alıyor. 

1.34 ile 4.000 tl kredi

Tabloya göre QNB Finansbank aracılığıyla yüzde 1.34 faiz oranıyla 36 ay vadeli 4.000 TL kredi kullanılırsa ödemeler ayda 147 TL, günde ise 5 TL tamamlanabilecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@