İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Vakıfbank, Halk Bankası, Ziraat Bankası Son Kampanyalar

Devlet Bankalarından ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank'ın güncel faiz oranlarını listeledik. Bankaların resmi sitelerinden ilan edilen kredi faizleri.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Vakıfbank, Halk Bankası, Ziraat Bankası Son Kampanyalar

Kamu bankalarından kullanacakları ihtiyaç kredisi ile nakit ihtiyaçlarını gidermek isteyenler için ilan edilen güncel faiz oranlarını ayı ayrı derledik. Kampanyalı ve standart herkes için geçerli ihtiyaç kredisi faiz oranlarına dair son liste haberimizde.

DEVLET BANKALARININ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARINDA SON TABLO

İhtiyaç kredisini devlet bankalarından kullanacak olanlar için 3 kamu bankası sürekli yenilenme halinde. Merkez Bankası faiz oranlarının açıklanmasının ardından ise müşteriler son oranları araştırıyorlar. Emlak365.com olarak bizlerde Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank'ın müşterilerine ilan ettikleri yeni oranları derledik. İşte banka banka yeni faiz oranları tablosu.

halkbank-3

Halkbank İhtiyaç Kredisi

Halkbank müşterilerine farklı kredi paketleri ile ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bankanın maaş müşterilerine ayrı, herkes için ayrı ve kullanılacak krediye göre ayrı paketler sunuyor.

Bankanın kamu kurumlarına çalışan, özel sektörde çalışan yada emekli olan müşterilerine sağladığı ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.60. Tüm maaş müşterilerine aynı faiz oranıyla kredi sağlayan banka diğer kredi paketinde ise herkes için yüzde 1.63 faizle kredi olanağı sunuyor. Bankanın hızlı ihtiyaç kredisi faiz oranı da yüzde 1.63 olarak açıklandı.

Halkbank müşterilerine 100.000 TL'ye kadar kredi limiti sağlıyor.

vakıfbank-3

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank tarafından sağlanan ihtiyaç kredisi paketleri herkes için geçerli oranlar içeriyor. Müşteriler bankadan kredi çekeceklerinde tek faiz oranı ve esnek ödeme seçeneklerinden faydalanırlar.

Bankanın resmi sitesinden ilan edilen bilgilere göre Ağustos ayının ikinci yarısından itibaren geçerli olarak ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.55 olarak uygulanacak. Kredi başvurusunda bulunacak olan müşterilere 7 farklı esnek ödeme seçeneği sunulacak. Müşteriler kredilerini Aylık eşit taksitli, Artan taksitli Azalan taksitli 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli, Değişken taksitli olarak ödeyebilecekler. Ayrıca banka hızlı başvruru olanakları ile şubeye gitmeden kredi kullanımı da sağlıyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi en üst limit 125.000 TL olarak açıklandı.

ziraat bankası

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Türkiye'nin en geniş şube ağına sahip olan banka konumunda bulunan Ziraat Bankası, müşterilerine Halkbank'ta olduğu gibi çeşitli kredi paketleri sunuyor.

Ziraat Bankası'nın ihtiyaç kredisi paketinde müşterilere, maaş müşterileri olma durumuna göre farklı oranlar sunuluyor. Banka maaş müşterisi olanlara Çalışanın Artısı ve Emeklinin Artısı kredi paketleri sunuyor. Herkes için geçerli kredi paketleri ise Tüketici Ürün Paketi kapsamında sağlanıyor. Bankanın kredi paketlerinde faiz oranları ise yüzde 1.59 ile yüzde 1.63 olarak uygulanır.

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekecekler için en yüksek kredi limiti 100.000 TL olarak açıklandı.