İhtiyaç Kredisi Faizinde İndirim Yapıldı! İNG Bank Yüzde 1,59 Faizle 20 Bin TL Nakit Desteği Vermeye Başladı!

İNG Bank ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz indirimine gidildiğini duyurdu. İNG Bank'tan ihtiyaç kredisi kullananlar yüzde kaç faizle hemen nakit desteklerini alabiliyorlar?

Finans 09.02.2022 - 18:51 09.02.2022 - 18:51 Engin Uzunoğlu

İhtiyaç kredisi çekmek için karar veren vatandaşları en çok ikna edebilecek detay son günlerde kredi maliyetleri oluyor. Uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren bankalar bu vatandaşlar tarafından tercih ediliyor. Bundan dolayı da kredi maliyetlerine dair araştırmalar yoğunlaşmaya başladı. Bu konuda İNG Bank'tan çok kritik bir haber geldi. İNG Bank tarafından yapılan son bilgilendirmeye göre ihtiyaç kredisi faizlerinde indirime gidildi.

İNG BANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZLERİ NE KADAR OLDU?

İNG Bank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyalarında müşterilere farklı imkanlar sağlanabiliyor. Şu anda temel iki ihtiyaç kredisi kampanyasını yürüten İNG Bank bu kredi kampanyalarının faizlerini de düşürdü. Yeni müşterilere verilen 20 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredilerinde oldukça düşük bir faiz belirleyen İNG Bank bu faiz oranını yüzde 1,59 seviyesine çekti. Ayrıca mevcut müşterilerin kullanabildikleri ihtiyça kredisinin aylık faiz oranı da İNG Bank tarafından aylık yüzde 1,79'a indirildi. Her iki seçenekde de faiz indirimi imkanını veren İNG Bank bu güncelleme ile en uygun maliyetle ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisi oldu.

1,59 FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANMA ŞARTLARI NELERDİR?

İNG Bank tarafından yeni müşterilere sağlanan aylık yüzde 1,59 faizle ihtiyaç kredisi imkanının bazı şartları bulunuyor. Öncelikle bu faiz oranı sadece yeni müşterilere yönelik oluyor. Yeni müşteriler İNG Bank'tan yüzde 1,59 faizle en fazla 20 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Ayrıca bu faiz oranı KKB skoru 1850 ve üstü olan müşteriler için geçerli oluyor. Bu ihtiyaç kredisini kullanan müşterilerden kredi tutarının binde 5'i oranında dosya masrafı alınmaktadır. 

1,79 FAİZLE 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

ing bank ihtiyaç kredisi hesaplama 20 bin tl

İNG Bank'tan ihtiyaç kredisi çekmek için başvuruda bulunan mevcut müşterilere banka tarafından uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1,79'dan başlıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay vade devam ettikçe 803 TL kredi taksiti ödemek durumundalar. Vade devam ettikçe günü gününe ödeme yaparak herhangi bir gecikmeye mahal vermediği için ek ödeme yapmak durumunda kalmayan müşteriler için bu kredinin maliyeti 28.923 TL oluyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@