İhtiyaç Kredisi Faizleri Düştü! En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Banka Halkbank Oldu

İhtiyaç kredisi faiz oranları düşmeye devam ederken en uygun ihtiyaç kredisi veren banka Halk Bankası oldu.

İHTİYAÇ KREDİSİ 13.02.2019 - 13:49 15.07.2021 - 00:17 SERHATMEDYA

İhtiyaç kredisi faiz oranları düşmeye devam ederken en uygun ihtiyaç kredisi veren banka Halk Bankası oldu. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları haberimizde.

Bugün Halkbank kredi faiz indirimi yaptı ve hem konut kredisi hem de ihtiyaç kredisi paketlerinde en uygun kredi veren banka oldu. Halkbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama Banka yüzde 1,89 olan ihtiyaç kredisi faiz oranını yapmış olduğu indirim ile beraber yüzde 1,79 seviyesine çekti. Böylelikle en uygun ihtiyaç kredisi veren banka Halk Bankası olmuş oldu. En düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1,79 olarak revize edilmiş oldu. 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi hesaplama işleminde elde edilen aylık ödeme taksit tutarı ise 401 liraya indi. 

Halkbank Maaş Müşterilerine Özel Kredi Kampanyası ve Emeklilere Özel Kredi Kampanyası Banka tarafından yapılan açıklamaya göre maaşını Halk Bankası şubelerinde alan ve emekli olan kişiler yüzde 1,79 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekebilecek. Ancak bunların dışında kalan kişiler için ne yazık ki ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,89 olarak uygulanacak. Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası Halkbank konut kredisi faiz oranı da yüzde 1,65 olarak revize edildi. Banka uyguladığı bu oran ile en uygun konut kredisi veren banka unvanını da ele geçirmiş oldu. Haber Kaynağı: Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@