İhtiyaç Kredisi Faizlerinde Makas Kapanıyor! Kampanyalı Kredililerde Düşük Faizler Açıklanmaya Başladı

Kampanyalı ihtiyaç kredisi paketleri geldi. Şubat ayında ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar için bankaların ilan ettikleri son faiz oranları, kampanyalı kredi kullanım şartları ve sonra öde fırsatları

Finans 05.02.2022 - 11:39 05.02.2022 - 11:41 Mustafa Karagöz

Stadart kredi paketlerinde maliyet oranları çok yüksek seviyede bulunuyor. İhtiyaç kredisi kullanacaklar için aylık faiz oranları yüzde 1.69 bandından başlarken bu oran özel bankalardan yüzde 1.85 bandına kadar çıkıyor. Nakit sorunlarını gidermek isteyenler için bankanın sunduğu son oranların tamamını sizlerle paylaşıyoruz. İşte kredi kullanacakların takip etmeleri gereken maliyet tabloları. 

DEVLET BANKALARINDAN KAMPANYALI KREDİ PAKETLERİ

Devlet bankalarından ihtiyaç kredisi kullanarak nakit ihtiyaçlarını gidermek isteyenler için iki bankanın kampanyası ön plana çıkıyor. Ziraat Bankası ve Halk Bankası kredi konusunda en düşük oranlara sahipler. 

İhtiyaç Kredisi Faizlerinde Makas Kapanıyor! Kampanyalı Kredililerde Düşük Faizler Açıklanmaya Başladı 2

Halkbank'ın Kampanyalı İhtiyaç Kredisi

Halkbank maaş müşterilerine en düşük faiz oranını sağlıyor. İşçi, memur, emekli farketmeden banka müşterilerinin bünyesinden maaş almaları durumunda aylık yüzde 1.69 ile ihtiyaç kredisi olanağı sunuyor. Banka ayrıca 50.000 TL'ye kadar 36 ay, 100.000 TL'ye kadar da 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi olanağı sunuyor. Bankanın kredi geri ödemelerinde esnek ödeme seçenekleri bulunuyor. 

Halkbank'ın mutlu emekli kredisi ile yüzde 1.69, çalışanlara özel kredi paketi ile yüzde 1.89, kamu personellerine özel kredi paketi ile yüzde 1.89, hızlı kredi ile yüzde 1.71 faizle kredi veriyor.

Ziraat Bankası'da Listede

Ziraat Bankası'da tüm maaş müşterilerine yüzde 1.55 faiz oranıyla 100.000 TL ihtiyaç kredisi sunuyor. Banka diğer kampanyada da olduğu gibi 50.000 TL'ye kadar 36 ay, daha yukarısı için ise 100.000 TL ihtiyaç kredisi sunuyor. 

Bankanın ikinci kampanyası ise emeklinin artısı ve çalışanın artısı fırsatı. Bu kampanya ile bankadan yüzde 1.69 faizle kredi kullanulabilir. 

İhtiyaç Kredisi Faizlerinde Makas Kapanıyor! Kampanyalı Kredililerde Düşük Faizler Açıklanmaya Başladı

ÖZEL BANKALARIN İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYALARI

Özel bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları yüksek oranlarda bulunurken son günlerde aşağı doğru eğilim oldu. Bazı bankalar yeni kredi paketlerini bir bir ilan ettiler. İşte bankaların kredi oranlarına ilişkin son durum. 

TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.85 bandında bulunuyor. Banka kredi puanı yüksek olanlar için bu faiz oranını sunuyor. 

QNB Finansbank 70.000 TL limitli ve 3 ay ertelemeli kredi paketini açıkladı. Banka yüzde 1.89 faizle kredi verecek. 

İNG Bank esnek ödeme seçenekleri sunduğu kredi paketini yüzde 1.94 faizle veriyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@