İhtiyaç Kredisi Müjdesi Değil Borç Para Fırsatı! Çektiğini Ödeten 1 Kuruş Faiz Olmayan Banka Kampanyası

İhtiyaç kredisi faiz oranlarını araştırarak en uygun maliyet oranıyla talebine olumlu yanıt almak isteyenler için Akbank düğmeye bastı. Banka kredi değil adeta borç para veriyor. Sıfır masraf ve faiz.

Finans 05.04.2022 - 15:07 05.04.2022 - 15:07 Mustafa Karagöz

İhtiyaç kredisi talebi olanlar için bankaların sunduğu yeni dönem faiz oranları çok yüksek bantlarda. Müşteriler kredi başvurusunda bulunduklarında yüzde 30'u aşan maliyet oranları ile onay alabiliyorlar. 

Nisan ayının ilk günlerinde standart kredi paketlerinin yanı sıra ise vatandaşların değerlendirebilecekleri ek imkanlar da bulunuyor. Nisan ayının ilk günlerinde açıkladığı ihtiyaç kredisi paketi ile Akbank ise listenin tepesinde yer alıyor. 

AKBANK'TAN İHTİYAÇ KREDİSİ SIFIR FAİZ SIFIR MALİYETLE

Borç para niteliğinde olan Akbank kampanyalı kredi paketi, belli bir limite kadar geçerli. Bankadan kredi çekecek olanlar için bir açıklamada bulunan Akbank sıfır maliyet ve sıfır faiz oranıyla kullanılabilecek olan ihtiyaç kredisinin özelliklerini tek tek ilan etti. 

akbank 7500 tl faizsiz

Krediyi Kullanabilmek için

Sıfır faizli krediden faydalanabilmek için Akbank müşterisi olmamış olmak gerek. İstekliler ilk olarak banka müşterisi olma aşamalaarını tamamlayacaklar daha sonra ise sıfır faizli kredi olanağından yararlanacaklar. 

Akbank kredi kullanım açıklamasında "Sıfır faizli kredi kampanyasından Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek ilk defa ve uzaktan Akbanklı olma* sürecini tamamlayan yeni**Akbanklılar faydalanabilir." ifadelerini paylaştı. Vatandaşlar bu açıklama kapsamında kredi başvurusunda bulunabilecekler. 

Kredi Özellikleri

* Akbank ihtiyaç kredisinde sıfır faiz ve sıfır maliyet bulunuyor. 

* Müşteriler en fazla faizsiz 7.500 TL talep edebiliyorlar. 

* Çekilen kredinin geri ödemesi 12 ay vadeli oluyor. 

Geri Ödeme Tablosu

625 tl ihtiyaç krediis

Akbank ihtiyaç kredisi kullanmak için banka müşterisi olmak isteyenler mobil şubeden başvuru yapar daha sonra banka şubesine yönlendirilirlerse sıfır faizli krediden faydalanabilirler. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@