0.37 Faiz Oranıyla 25 Bin TL Halkbank Destek Kredisi! İlk Taksit Ödemeleri 2021 Haziran'ında

Ekonomik İstikrar Paketi kapsamında devlet bankalarının sağladıkları kredi olanakları devam ediyor.

0.37 Faiz Oranıyla 25 Bin TL Halkbank Destek Kredisi! İlk Taksit Ödemeleri 2021 Haziran'ında

Ekonomik İstikrar Paketi kapsamında devlet bankalarının sağladıkları kredi olanakları devam ediyor. Vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik sağlanan destek kredilerinde düşük faiz olanağının yanı sıra ödeme erteleme fırsatları da sunuyor. Vatandaşların sorunlarını uzun vadeli çözen bu kredi olanaklarından faydalanmak için ise özel koşullar bulunuyor. Özel koşullarla ve uygun olanaklarla sunulan Halkbank destek paketi kredisinde başvurular ise internet ortamında elektronik olarak yapılacak.

Pandemi sürecinin ekonomik etkilerinin azaltılması ve vatandaşların sorunlarını uzun vadeli kredilerle çözmeleri için çeşitli kredi paketleri halen kullanımda. Devlet bankaları ile bazı özel bankaların sağladığı bu destek paketlerinde en düşük faiz oranı yüzde 0.37 seviyesinde.Kredi ihtiyacı olan vatandaşların faydalanabileceği bu destek paketi kredilerinde Aralık 2020 dönemi itibariyle sunulan tüm diğer özellikleri bankaların ilan ettiği şekilde aktarıyoruz. HALKBANK'TAN İHTİYACI OLANLARA 0.37 FAİZ ORANIYLA 6 AY ÖDEMESİZ KREDİEkonomik İstikrar Paketi kapsamında Halkbank tarafından sağlanan Esnaf Destek Kredisinde müşterilere çok özel olanaklar bir arada sunuluyor. Etkileri Aralık ayında yeniden artan salgın sürecinin işletmeler üzerinde ki biliniyor. Kepenk açamayan işletmeler bu dönemde en çok zarar gören kesimin başında geliyor. Son günlerde uygulanan sokağa çıkma yasakları işletmelerin daha zor günler geçirmesine neden oluyorr. Çalışan giderleri başta olmak üzere çok sayıda gideri olan işletmelerin bu süreci en hasarsız şekilde atlatmaları için ise devlet Halkbank üzerinden Esnaf Destek Kredisi imkanını sunuyor. HALKBANK DESTEK KREDİSİ LİMİTİ NE KADAR?Halkbank tarafından sağlanan düşük faizli kredi için belli bir oranda limit bulunuyor. Cirosu belli bir seviyenin üzerinde olmayan ve küçük işletme olarak nitelendirilen işyerlerinin faydanalabildiği bu kredinin amacı esnaf ve sanatkarlara Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında  “Esnaf Destek Paketi” ile İşletme Kredisi ile destek olarak açıklandı. Elektronik başvuru ile başvuruda bulunan esnaflar en fazla 25.000 TL kredi kullanabilecekler. 

GERİ ÖDEME PLANI VE KREDİ MALİYET TUTARIHalkbank'ın sağladığı bu kredi ile ihtiyaçlarını gidermek isteyen bir esnaf kredi başvurusunda bulunduğunda dönemin en düşük maliyet oranına sahip kredilerden birini kullanmış olacak. Halkbank'ın sağladığı esnaf destek kredisinde yıllık maliyet oranı yüzde 4.5 olarak açıklandı. 36 ay vade imkanının bulunduğu bu kredi olanağında müşterilerin aylık faiz oranı ise yüzde 0.37 bandında oluyor. Bankanın kredi kullanacak olan müşterilerine sağladığı en önemli fırsatların başında ise ödeme erteleme geliyor. Zor bir süreç içerisinde bulunan esnaflar bu kredi kullanımı ile ihtiyaçlarını karşılayabilir, ödemeleri de 6 ay sonra Haziran döneminde yapabilirler. ESNAF DESTEK KREDİSİ - 25.000 TL LİMİT, 0.37 FAİZ ORANI VE 6 AY ÖDEMESİZ DÖNEM BAŞVURU İŞLEMLERİHalkbank'ın Aralık 2020 döneminde sağlamaya devam ettiği esnaf destek kredisi için başvurular sadece online olarak yapılacak. Halkbank'ın internet bankacılığından yapılacak başvuru daha sonra onay sürecine düşecek. Banka kredinin onaylanmasının ardından sonucu başvuru sahibine iletecek.Emlak365.com


Yorumlar (0)