0.38 Faizle 6 Ay Ödemesiz Halkbank Kredi Kampanyası! Başvurular İnternetten

Pandemi sürecinin ekonomik etkilerini sonbahar döneminde de hisseden vatandaşlar ve esnaflar için Halkbank kredi desteği sağlıyor.

0.38 Faizle 6 Ay Ödemesiz Halkbank Kredi Kampanyası! Başvurular İnternetten

Pandemi sürecinin ekonomik etkilerini sonbahar döneminde de hisseden vatandaşlar ve esnaflar için Halkbank kredi desteği sağlıyor. Halkbank tarafından Kasım ayında da sunulacak kredi desteğinde zor durumda bulunan esnaflar yüzde 0.38 faiz oranıyla kredi kullanabilecekler. Ekonomik istikrar kalkanı paketi kapsamında esnaflara özel Halkbank tarafından sağlanan bu kredi kampanyasında yer alan detaylar ise haberimizde. İşte Kasım 2020 dönemi Halkbank'ın ekonomik istikrar kalkanı paketi kapsamında sunduğu özel esnaf kredisi.

Koronavirüs salgın sürecinde devlet bankalarının bir bir açıkladığı kredi kampanyaları hem vatandaşları hemde esnafları zor durumdan kurtarmıştı. Ekonomik olarak zorlu geçen süreçte elini taşın altına koyan kamu bankalarının kredi olanakları Kasım 2020 döneminde de devam ediyor. İşte bankanın sunduğu ve esnafların faydalanabildiği özel kredi bilgileri. HALKBANK'TAN 0.38 FAİZLİ 6 AY ÖDEMESİZ KREDİ FIRSATIHalkbank tarafından sağlanan ekonomik istikrar çerçevesinde kullanılabilinen kredi kampanyasında sunulan özellikler şunlar. Halkbank esnaflara destek kredisi paketleri ile 6 aya kadar ödemesiz dönemli olmak üzere 25 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi desteği kullanma imkanı verecek. Düşük faiz oranları ile verilecek olan kredi esnaflara yıllık yüzde 4.5 faiz oranıyla sağlanacak.Yıllık 4.5 faiz oranı aylık faiz oranıyla yüzde 0.38'e denk geliyor. Ayrıca esnaflar Halkbank'ın bu kredi fırsatından faydalanmaları durumunda ödemelerine 6 ay sonra başlayacaklar. Geri ödeme süreci ise son düzenlemelerin ardından en fazla 36 ay olarak uygulanıyor. Halkbank'a bu kampanyası için başvuru yapan esnaflar ise en fazla 25.000 TL'ye kadar kredi kullanabilecekler. BAŞVURULAR İNTERNET ÜZERİNDENEmlak365.com olarak faiz oranları, kredi kullanım limiti ve geri ödeme sürecine ilişkin yukarıda detaylarını açıkladığımız krediye başvuru yapacak olan esnaflar internet üzerinden başvurularını bildirecekler. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayacak esnaflar açılacak Halkbank kredi başvuru ekranından başvurularını online olarak tamamlayacaklar.Başvuru Ekranı Görsel GösterimHalkbank'ın internet başvuru ekranında karşınıza yukarıda yer alan sayfalar gelecek. Burada yer alan tüm alanları Halkbank'ın yaptığı bilgilendirmelere göre eksiksiz ve doğru doldurmanız gerekiyor. Tüm alanları doğru bir şekilde dolduran vatandaşlar ise başvurularını en altta yer alan Başvuru Tamamlama butonuna basarak tamamlayacaklar. Emlak365.com


Yorumlar (0)