1 Nisan 2021 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank

Kamu bankalarından ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için 1 Nisan 2021 kredi faiz oranlarını ve yıllık maliyet tablolarını derledik.

1 Nisan 2021 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank
Devlet bankalarının 1 Nisan 2021 tarihli kredi faiz oranları belli oldu. Yeni ay başında nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için 3 kamu bankası ayrı ayrı paketlerle kredi sağlıyor. Bankalar bu krediler için tüm kampanya koşullarını resmi sitelerinden ilan ettiler.

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ NİSAN 2021

Halkbank müşterilerinin ihtiyaç kredisi taleplerini farklı kredi paketleri ile sağlıyor. Devlet kurumlarında çalışıp maaşını Halkbank'tan alanlar için Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi sağlayan banka, benzer bir krediyi de özel sektörde çalışıp maaşını Halkbank'tan alanlara sağlıyor.

Halkbank'ın emekliler için sağladığı kredi paketi ise ikiye ayrılıyor. Banka emekli maaş müşterilerinin düşük limitli ihtiyaçlarını mini emekli ihtiyaç kredisi, yüksek limitli kredi taleplerini ise mutlu emekli ihtiyaç kredisi kapsamında sunuyor. Mini emekli kredisi 5.000 TL'ye kadar mutlu emekli kredisi ise 100.000 bin TL'ye kadar kredi olanağı sunuyor.

Halkbank'tan kredi kullananlar için ödemeler ise Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli olarak yapılabilir. Faiz oranları ise aylık yüzde 1.56 düzeyinde.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ NİSAN 2021

İhtiyaç kredisi kullanımlarını Ziraat Bankası'ndan yapacaklar için de çeşitli kredi paketleri bulunuyor. Halkbank'ta olduğu gibi maaş müşterilerine farklı paketler sunan Ziraat Bankası memurlara, emeklilere ve özel sektörde çalışanlara aynı oranlarla kredi sağlıyor.

100.000 TL'ye kadar limit sağlayan banka 36 ay vade olanağı sunuyor. Ziraat Bankası'nın ihtiyaç kredisi paketlerinde uygulanan Nisan 2021 aylık faiz oranı yüzde 1.54 seviyesinde yer alıyor. Ayrıca bankanın müşterilerinin gelir durumlarına göre belirlediği özel kredi ödeme seçenekleri de mevcut.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ NİSAN 2021

Vakıfbank Nisan 2021 döneminin ilk günlerinde en düşük maliyetle kredi sağlayan bankaların başında geliyor. Ekonomide yaşanan son hareketlilik sürecinde kredi faiz oranlarında değişikliğe gitmeyen banka, bahar kampanyası sunuyor.

Herkes için geçerli olan Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası, diğer bankalar karşısında düşük maliyet oranları ile öne çıkıyor. Vakıfbank aylık yüzde 1.42 faiz oranı, 36 ay vade seçeneği ve esnek ödeme sağlıyor. Müşteriler Halkbank'ta olduğu gibi artan, azalan veya eşit taksitli ödeme planları ile kredi kullanabiliyorlar.

Nisan 2021 dönemi ihtiyaç kredisi paketiyle Vakıfbank 125 bin TL'ye kadar krediler için onay sağlıyor.
Yorumlar (0)