10.000 TL TEB Sonbahar İhtiyaç Kredisi! 361 TL Aylık Taksitle

TEB sonbahar kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine diğer bankalara göre daha düşük oranda kredi imkanı sağladığını duyurdu.

10.000 TL TEB Sonbahar İhtiyaç Kredisi! 361 TL Aylık Taksitle

TEB sonbahar kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine diğer bankalara göre daha düşük oranda kredi imkanı sağladığını duyurdu. TEB tarafından ilan edilen sonbahar kredisini 36 ay vadeli 10.000 TL kredi kullanımı ve geri ödeme planı üzerinden inceledik. İşte kasım ortası kredi fırsatları.

Sonbahar döneminde vatandaşlar en fazla ihtiyaç kredisi kullanımları için araştırma içerisindeler. Kasım ayının ikinci yarısında en düşük faiz oranıyla kredi kullanmak isteyen müşteriler için hemen hemen her banka çeşitli kampanyalar düzenledi. Kredi faiz oranlarına dair gelen hamleler nedeniyle bankalar düşük faizli kredi yerine kolay ödeme seçenekleriyle kampanyalar sunmaya başladılar. TEB İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİBu dönemde hem faiz hemde ödeme seçenekleriyle ön plana çıkan kredi kampanyası ise Türkiye Ekonomi Bankası'ndan (TEB) geldi. Banka resmi sitesinden ilan ettiği kredi kampanyasında sunduğu olanakları ve ödeme planlarını açıkladı. Bankanın sonbahar kredisinde sunduğu en önemli özelliklerden bir tanesi faiz oranı. Birçok bankaya göre daha düşük faiz oranıyla kredi sağladığını ilan TEB ihtiyaç kredisi faiz oranını yüzde 1.25 olarak açıkladı. Ancak her vatandaş için aynı oran sunulmuyor. Banka müşterilerin kredi risk puanlarına göre kredi faiz oranı belirliyor. Düşük kredi puanı olanlar için faiz oranları daha yüksek seviyede oluyor. Kredi puanı yüksek olup güvenilir seviyede bulunanlar için faiz oranları 1.25'ten başlıyor. 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMİhtiyaç kredisi kullanımlarında müşterilere sağlanan vade süreci en fazla 36 ay oluyor. TEB müşterilerine 36 ay vade imkanıyla birlikte 3 ay ödeme erteleme sağladığını açıkladı. Bu kapsamda müşteriler 3 ay ödemesiz dönem 33 vade ödeyerek kredi borçlarını kapatabilecekler. 10.000 TL için Ödeme PlanıBankanın sunduğu kredi faiz oranıyla 36 ay vadeli kredi kullanımında oluşan ödeme planı aşağıda tabloda yer aldığı gibi. 

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİTEB müşterilerinin hem elektronik hemde bizzat yapmış oldukları kredi başvurularını kabul ediyor. Müşteriler ister banka şubelerine giderek bizzat başvuruda bulunup kredilerini elden alabilirler isterlerse de mobil veya internet bankacılık üzerinden başvurularını yapabilirler.Emlak365.com


Yorumlar (0)