10 Bin TL İhtiyaç Kredisini Günde 12 TL'ye Veren Bankaların Listesi!

Türkiye'de ihtiyaç sahibi vatandaşlar için bankalardan ihtiyaç kredisi verilmeye devam ediliyor. Vatandaşlar hemen kullanabilecekleri kredi kampanyalarını araştırırken bazı bankalar günde 12 TL'ye anında 10 Bin TL ihtiyaç kredisi veriyorlar. Peki hangi bankalarda günde 12 TL taksitle 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanılabilir?

10 Bin TL İhtiyaç Kredisini Günde 12 TL'ye Veren Bankaların Listesi!

Türkiye'de ekonomik göstergeler vatandaşların aleyhinde işlemeye devam ediyor. Kişisel olarak borçlarını çeviremeyen dar ve orta gelirli vatandaşlar için bankalar ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenliyorlar. Bu kampanyaları araştıran vatandaşlar kendilerine en uygun imkanda ihtiyaç kredisi veren bankaları tercih ediyorlar. Bu tercih kararında düşük faiz önemli bir etken olurken en kısa sürede kredi kullandırımı yapan bankalar da cazip bulunuyorlar.

Hem uygun faizle kredi veren hem de müşterilerini gereksiz işlemlerle boğmayan bankalar daha fazla kredi talebi alıyorlar. Acil nakit ihtiyaçlarında çok büyük kredi limitleri talep edilmiyor. Genellikle 10 Bin TL gibi kredi miktarı talep ediliyor. Bu miktarın görece olarak düşük olması da bankaların daha rahat hareket etmelerini sağlıyor. Müşterilerine uygun şekilde ihtiyaç kredisi veren bankalar yaşanan finansman sorununun da önüne geçilmesine aracı oluyorlar. Türkiye'de bazı bankalar günde 12 TL taksitle müşterilerine ihtiyaç kredisi veriyorlar. İşte bu fırsatı sunan bankaların listesi ve kredi hesaplama detayları...

ZİRAAT BANKASI 10 BİN TL KREDİ HESAPLAMA

Ziraat Bankası kamu bankaları içerisinde en düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasını yapan banka olmaya devam ediyor. Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,51 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya aylık 380 TL ödeme yapıyorlar. Bu hesaplama günlük olarak yapılında günde 12 TL'ye denk geliyor. Ziraat Bankası'ndan müşteriler günde 12 TL ödeyerek 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar.

QNB FİNANSBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,39 kredi faizi uyguluyor. Bu kredi faizi ile 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi çekildiğinde müşteriler bankaya her ay 372 TL ödeme yapıyorlar. Günlük hesaplama yapıldığında ise müşterilerin bankaya günlük olarak 12 TL ödemeleri gerekiyor. Vade sonunda ise toplam ödenen meblağ 13.382 TL oluyor.

VAKIFBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler aylık yüzde 1,54 kredi faizi ile karşılaşıyorlar. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 382 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu tutar günde 12 TL'ye denk geliyor. Vakıfbank'tan 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler tüm vade sonunda bankaya 13.781 TL ödeme yapmış oluyorlar.

HALKBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ GÜNLÜK TAKSİT HESAPLAMA

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanımında müşterilere aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. Bu müşteriler 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanımında bankaya her ay 382 TL kredi taksiti ödüyorlar. 1 güne düşen kredi taksiti ise 12 TL oluyor. Müşteriler vade sonuna kadar bankaya 13.781 TL ödeme yapmış oluyorlar.

Yorumlar (0)