10.000 TL Tüketici Kredisinin 12 Ay, 24 Ay, 36 Ay Vadeli Aylık Ödeme Planı

QNB Finansbank tarafından sunulan Ocak 2021 kredi paketiyle 10.000 TL kredi kullanacak olan bir müşteri için farklı vadelerde ki ödeme planlarını inceledik. İşte 12, 24 ve 36 ay vadeli kredi ödeme planları.

10.000 TL Tüketici Kredisinin 12 Ay, 24 Ay, 36 Ay Vadeli Aylık Ödeme Planı

İhtiyaç kredisinde kullanım oranları Aralık 2020 dönemi ve Ocak 2021 döneminde düşmüş olsa da, vatandaşların araştırmaları devam ediyor. 

Nakit paraya ihtiyaç duyan vatandaşlar bankaların kredi paketlerini araştırıyorlar. Kamu bankalarının yanında kredi faiz oranlarıyla dikkat çeken tüm bankaların imkanlarını da araştıran vatandaşların tercihlerinden birisi de QNB Finansbank. 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank yaz döneminde, kamu bankalarının kredi kampanyaları sunduğu süreçte ilan ettiği faiz oranlarıyla dikkat çeken bankalardan biri oldu. Banka o dönem hem düşük faizle ihtiyaç kredisi hemde borç transfer kredisi sağladı. 

Bankanın Ocak 2021 kış kredi paketinde yer alan olanaklarda diğer bankalara oranlar ön plana çıkıyor. Banka müşterilerine 36 ay vade olanağının yanında sunduğu gelire ödeme seçenekleri ile müşterilerin ilgisini çekiyor. Bu noktada farklı kredi paketleri sağlayan banka müşterilerinin başvurularına göre bir plan hazılıyor. QNB Finansbank'ın sağladığı bir diğer olanak ise ödeme erteleme. Pandemi sürecinde bankaların kredi paketlerinde yer alan erteleme fırsatları QNB Finansbank'ta 3 ay olarak uygulanıyor. 

QNB Finansbank'ın sunduğu kolay ödeme seçenekleri, kredi kullananlar için ödeme erteleme fırsatlarının ardından asıl merak edilen nokta; kredi faiz oranı. Kamu bankaları da dahil olmak üzere çok sayıda bankanın kredi faiz oranının yüksek olduğun dönemde QNB Finansbank yüzde 1.41. faiz uyguluyor. 

12 Ay Vadeli, Yüzde 1.41 Faizli 10.000 TL Kredi Ödeme Planı

24 Ay Vadeli, Yüzde 1.41 Faizli 10.000 TL Kredi Ödeme Planı

36 Ay Vadeli, Yüzde 1.41 Faizli 10.000 TL Kredi Ödeme Planı

Bankadan kredi kullanacak olanların dikkat etmeleri gereken husus ise kredi risk puanı. Müşterilerinin kredi kullanımlarında puanlarının yüksek olmasını talep eden banka, kredi puanı düşük ise daha yüksek faizden kredi imkanı sağlıyor.

Emlak365.com