12 Ay Vadeli 12.000 TL İhtiyaç Kredisi Banka Banka Ödeme Planı

12 ay vade ile ihtiyaç kredisi kullanımı durumunda en düşük faiz oranıyla ödeme planı sunan bankaların listesini araştırdık.

12 Ay Vadeli 12.000 TL İhtiyaç Kredisi Banka Banka Ödeme Planı

12 ay vade ile ihtiyaç kredisi kullanımı durumunda en düşük faiz oranıyla ödeme planı sunan bankaların listesini araştırdık. Kamu ve özel bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları listesi haberimizde.

Nakit para ihtiyacı bulunan ve kredi kullanmayı planlayan vatandaşlar için en düşük faiz oranlarını banka banka araştırdık.Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın dışında özel bankaların kredi oranlarını da ödeme planları üzerinden inceledik. Müşterileri için kış kampanyası sağlayan, esnek ödeme planı sunan, ödeme erteleme imkanı ile öne çıkan tüm bankalar şöyle;İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYALARIİhtiyaç kredisi kampanyalarında en düşük faiz oranı yüzde 1.20 bandında bulunuyor. Kamu bankaları tarafından sağlanan ihtiyaç kredisi olanaklarında ise bu oran daha yüksek seviyede bulunuyor. Ziraat Bankası yüzde 1.44 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi fırsatı sunarken Halkbank maaş müşterilerine yüzde 1.38 ile kredi veriyor. Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.44 seviyesinde. Özel bankalarda çeşitli kampanyalar bulunuyor. Yapı Kredi Bankası, Garanti BBVA gibi bankalar müşterilerinin 100 bin TL, 200 bin TL gibi yüksek limitli kredilerine uygun fırsatlar sunuyor. TEB, İş Bankası, İNG Bank, QNB Finansbank ise 90 ödemesiz dönemli 36 ay vade kredi fırsatlarıyla kış öncesinde müşterilerinin karşısındalar. Katılım bankalarının ihtiyaç finansmanı imkanlarında vade sürecine göre değişen kar payı oranları uygulanıyor. 12 AY VADELİ 12 BİN 000 TL KREDİÖzel bankaların, kamu bankalarının kredi özellikleri ile 12 ay vadeli 12 bin TL kredi kullanılması durumunda oluşan ödeme planı tablosu  şöyle;

Emlak365.com 


Yorumlar (0)