18 Bin TL İhtiyaç Kredisi! 18 Ayda Kaç TL Taksitle Ödenir?

Nakit ihtiyacı olup kredi çekmeyi planlayanlar için bankaların güncel kredi faiz oranları sürekli yenilenme içerisinde.

18 Bin TL İhtiyaç Kredisi! 18 Ayda Kaç TL Taksitle Ödenir?
Nakit ihtiyacı olup kredi çekmeyi planlayanlar için bankaların güncel kredi faiz oranları sürekli yenilenme içerisinde. Yaşanan değişimleri emlak365.com olarak anlık siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. Bu haberimizde de 18 bin TL kredi kullanımının 18 ay vadeli ödeme planını inceledik.

İşte özel bankaların, kamu bankalarının sunduğu kredi faiz oranları ve örnek ödeme planları.

İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

En düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı son günlede QNB Finansbank tarafından ilan edilen kredi kampanyasında. Kredi puanı yüksek olan müşterilerin kullanabildiği bu kredi kampanyası ile vatandaşlar yüzde 1.39 faiz oranıyla kredi kullanabilecekler. Bu faiz oranı kredi puanının yüksek olması durumunda geçerli. Eğer kredi puanı düşük ise banka müşterilere kişiye özel faiz oranı uyguluyor.

Diğer Bankaların Kredi Faiz Oranları

QNB Finansbank'ın kredi paketinin ardından listede dikkat çeken bir diğer oran yüzde 1.42. Vakıfbank müşterilerinin ihtiyaç kredisi taleplerini Mart ayının ikinci haftasında yüzde 1.42'lik faiz oranıyla sağlıyor. Bankanın kredi limiti 125 bin TL. Listede yer alan bir diğer banka ise TEB. TEB kış kredisi kampanyasını aynı özellikler bahar döneminde de sağlıyor. Bankanın müşterilerine sunduğu faiz oranı yüzde 1.45. İNG Bank müşterilerinin 50 bin TL'ye olan kredi ihtiyaçlarını yüzde 1.49 faiz oranıyla sağlıyor. İş Bankası ise yüzde 1.50 faiz oranıyla kredi olanağı sağlıyor.

18.000 BİN TL KREDİ ÖDEME PLANIBankaların sunmuş oldukları kredi faiz oranlarıyla 18 ay vadeli 18 bin TL kredi kullanacak olan bir müşteri ödemelerini yukarıda yer alan tabloya göre yapacaklar. 18 bin TL kredi en düşük 1166 TL taksitle ödenir. 1.5 yıl süre sonunda toplam geri ödenecek tutar 21 bin TL'den biraz fazla olacak.
Yorumlar (0)