185 TL Taksitle 5.000 TL İhtiyaç Kredisi! İlk Taksit Haziran'da

QNB Finansbank müşterilerine özel ödeme planıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor.

185 TL Taksitle 5.000 TL İhtiyaç Kredisi! İlk Taksit Haziran'da
QNB Finansbank müşterilerine özel ödeme planıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor. Mart ayında 5.000 TL nakit ihtiyacı olan ve en uygun ödeme planıyla kredi çekmek isteyenler için bankanın sunduğu kredi olanaklarını araştırdık. Yeni dönemde ihtiyaç kredisi olanaklarını güncelleyen bankanın sunduğu oranlar ve diğer ayrıntılar sizlerle.

ESNEK ÖDEME PLANLARI İLE ÖN PLANDA

QNB Finansbank müşterilerinin ihtiyaç kredisi taleplerini farklı ödeme planları ile karşılayan bankalardan birisi. Müşterilerin aylık veya farklı gelir planlamalarına göre bir ödeme planı sunan banka, müşteriler için en avantajlı olan seçeneği uyguluyor. Müşterilerin tercihlerini de dikkate alan QNB Finansbank'ın sunduğu bazı ödeme planları şu şekilde;

Kolay Ödemeli Kredi: İhtiyaç anında kredi taksitleri düşük tutarla başlar.

Tanışma Kredisi: QNB Finansbank’tan son 1 yıl içerisinde ihtiyaç kredisi ya da hazır kredi kullanmayanlara sağlanan özel kredi paketi.

3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi: İhtiyaçlarınızı şimdi karşılayın, ödemeye 3 ay sonra başlayın.

Eşit Dönemli Ödeme Planı: Müşteriler kredilerini kendi belirledikleri eşit sürelerde öderler. 2 ayda bir, 3 ayda bir ödemeli.

Artan veya Azalan Taksitli Kredi: Müşterilerin kredi kullanımları sonrası taksitleri ödeme tercihine göre sunulan ödeme planlarıdır.

KREDİ PUANI ŞARTINA DİKKAT

QNB Finansbank müşterilerinin kredi puanlarına göre faiz oranı sunar. Eğer müşterilerin kredi puanları iyi seviyedeyse müşteriler aylık yüzde 1.39 faiz oranıyla kredi kullanabilirler. Ancak müşterilerin daha önceki bankacılık işlemleri kapsamında kredi puanları düşük seviyede ise kredi faiz oranı değişir. Kredi risk puanının durumuna göre müşterilere özel bir faiz belirlenir ve kredi faiz oranı bu şekilde belirlenir.

KREDİ ÖZELLİKLERİ NELER?

QNB Finansbank müşterilerinin 70 bin TL'ye kadar olan kredilerine anında yanıt verebiliyor. Bu durumda müşterilerin aylık gelir durumu, yine bankacılık işlemleri kredi puanı ve diğer ek özelliklere bakılıyor. Bunun dışında daha yüksek bir tutarda kredi talep edilirse banka şubelerinden başvuru alıyor. Şubelerden yapılan başvurular olumlu değerlendirilirse yüksek limitli kredi sağlanıyor.

5.000 TL KREDİ İÇİN ÖDEME PLANI5.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan bir müşteri yüzde 1.39 faiz oranıyla kredi kullanırsa ödemelerini yukarıda yer alan tabloya göre yapacak. 36 ay vadeli ödeme planında banka aylık 185 TL'ye 5.000 TL kredi olanağı sunuyor.
Yorumlar (0)