1.914 TL Taksitle 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veren Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye'de yaşanan ekonomik gelişmeler nedeniyle vatandaşların son günlerde ihtiyaç kredisi başvuruları arttı. Vakıfbank da en çok ihtiyaç kredisi talebi alan bankalardan birisi oldu. Peki Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası şartları nelerdir?

1.914 TL Taksitle 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veren Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye'de yaşanan ekonomik gelişmeler dar ve orta gelirli vatandaşların bütçelerindeki dengeyi kökünden sarstı. Yaşanan bu gelişme üzerine vatandaşlar bütçelerini denkleştirmenin yolunu arıyorlar. Bunun en kolay yolu da bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor. Bu şekilde bütçe açıklarını kapatan vatandaşlar ödeme kolaylığına da kavuşabiliyorlar. 

EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ NEREDE?

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar iyice araştırmak yaptıktan sonra kararlarını veriyorlar. Bunun için tüm bankaların şartlarını inceleyen vatandaşlar en uygun ihtiyaç kredisini kullanmak istiyorlar. Genellikle de bu kredilerde kamu bankaları ön plana çıkıyor. Kamu bankaları arasında ise Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasının avantajlarından dolayı daha çok tercih ediliyor. Peki Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELER?

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler kolay ödeme seçeneklerine erişiyorlar. 36 aya kadar vade ile verilen bu krediler aylık veya 3 aylık dönemler halinde oluşturulacak ödeme planı ile geri ödenebiliyor. Bu krediyi kullanan müşteriler kredi çekimi sırasında hayat sigortası yaptırıyorlar.  Ayrıca kolay ödeme seçenekleri bu kredi kullandırımı konusunda tercih sebebi oluyor. Vakıfbank müşterileri oldukça cazip olan seçeneklerle ihtiyaç kredilerini kullanıp birikmiş borçlarından geçici de olsa kurtulabiliyorlar. Bu şekilde düzngün bir ödeme planı dahilinde borçlarını ödenebilir hale getirebiliyorlar.

50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.914 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise müşterilerin yapacak oldukları toplam ödeme miktarı da 68.906 TL oluyor. 50 Bin TL ihtiyaç kredisi için müşteriler 3 yıl içerisinde 18.906 TL'lik bir ek ödeme ile karşılaşıyorlar. Ana para haricinde bu tutar kredi faizini ve diğer masrafları içeriyor.

Yorumlar (0)