20.000 TL'ye Kadar Kredi Borcu Olanlara Yapılandırma! Akbank'tan Transfer Kredisi

Kredi kartı kullanımlarında yaşanan artış oranı, borçların da yükselmesine neden oldu. Türkiye'de milyonlarca kişi kredi kartı borcu ödemesi yapıyor.

20.000 TL'ye Kadar Kredi Borcu Olanlara Yapılandırma! Akbank'tan Transfer Kredisi
Kredi kartı kullanımlarında yaşanan artış oranı, borçların da yükselmesine neden oldu. Türkiye'de milyonlarca kişi kredi kartı borcu ödemesi yapıyor. Tek kart üzerinden kredi kartı borcu olanlar ödemelerini düzenli bir şekilde yapma imkanı bulurken farklı bankalara ait kredi kartı borcu olanlar ise ödeme zorluğu yaşayabiliyor.

AKBANK'TAN BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Akbank bu tür durumda olan müşterilerine borç transfer kredisi imkanı sağlıyor. Banka özellikle birden fazla kredi kartı kullanan, borcunu ödemeyen, borçlarını dönüşümlü olarak kapatmaya çalışan müşterilerine 20.000 TL kredi olanağı sunuyor. Bankanın sunduğu bu kredi olanağında, müşterilerin tüm kredi kartı borçları kredi kapsamında kapatılıyor.

Axess Kredi Kartı verilen müşteri borçlarını tek çatı altında topluyor. Bu şekilde, her ay birden fazla kredi kartına ödeme yapması gereken vatandaşlar sadece Akbank'tan aldıkları kredi için ödeme yapacaklar. Borçların düzenlenmesi için fırsat sağlayan Akbank'ın sağladığı kredi özellikleri ise şu şekilde,

AKBANK'IN BORÇ KAPATMA KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Akbank'ın borç kapatma kredisinde sunulan oranlar mart ayının ikinci haftasında sağlanan kredi faiz oranlarına göre belirlenir. Banka müşterilerine sadece belli bir limitte kredi kullanımı sağlarken ödemeler için de vade sınırlaması vardır. İşte Akbank'ın borç kapatma kredisi özellikleri.

* Müşteriler kullandıkları kredileri en fazla 12 ay vadede ödemek zorundalar.

* Akbank müşterilerinin kullanacakları ihtiyaç kredisinde en fazla 20 bin TL limit olanağı sunuyor.

* Ödemeler aylık eşit taksitlerle yapılacak.

* Akbank borç transfer kredisinde uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.89

BORÇ KAPATMAK İÇİN BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Akbank borç transferi kredisi için müşterilerine banka şubelerinden doğrudan başvuru olanağı sunuyor. Banka şubesi dışında müşteriler Akbank internet bankacılığı yada Akbank mobil uygulaması üzerinden kredi olanağı sağlıyor.
Yorumlar (0)