İHTİYAÇ KREDİSİ

20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kullanırsam Ziraat Bankası'na Aylık Kaç TL Taksitle Öderim?

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda, bankanın sağladığı avantajlı ödeme seçenekleri, güncel faiz oranları ve kişiye özel ek olanakları 20 bin TL ihtiyaç kredisi üzerinden aktarıyoruz.

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda, bankanın sağladığı avantajlı ödeme seçenekleri, güncel faiz oranları ve kişiye özel ek olanakları 20 bin TL ihtiyaç kredisi üzerinden aktarıyoruz.

Ziraat Bankası’nın ihtiyaç kredisi faiz oranlarında yapılan son güncellemeler sonrası kredi paketlerinde sunulan ek özellikler bulunuyor. Bankanın kredi olanaklarından faydalanacak olanlar için farklı kredi paketleri ile kredi kullanımı sağlanıyor. Bizlerde bu kredi özelliklerini tüm yönleriyle araştırdık. İşte 2021 yılı Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi özellikleri.

2021 YILI ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Türkiye’nin en çok müşterisine sahip bankaları arasında ilk sırada yer alan Ziraat Bankası, en çok emekli maaş müşterisine sahip bankası konumunda. Türkiye’nin her yerinde şubesi bulunan Ziraat Bankası’nın kredi paketleri de yakından takip ediliyor. Bu çerçevede banka müşterilerine ayrı ayrı kredi imkanları sunuyor.

Bankanın kredi olanakları kredi kullanacak olan kişinin çalışan, emekli yada memur olmasına göre değişiyor. Banka ayrıca bazı özel kampanyalar kapsamında çeşitli müşterilerine özel kredi imkanları da sunuyor. Bankanın herkes için geçerli standart kredisinde sunulan özellikler ise şu şekilde;

20.000 TL KREDİ KULLANIMI İÇİN SUNULAN FAİZ ORANI

Ziraat Bankası’nın ihtiyaç kredisi faiz oranları son günlerde yenilendi. 

Banka müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını yüzde 1.64 faiz oranıyla karşılıyor. Bunun yanında banka müşterilerine vade farkı uygulamasında bulunmuyor. Müşteriler ister uzun vadeli ister kısa vadeli kredi kullansınlar ödemeler aynı aylık faiz oranıyla yapılacak. 

Ziraat Bankası resmi sitesinden ihtiyaç kredisi özelliklerine dair açıklamasında, “Dilediğiniz ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahiptir. 36 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır. Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır. Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası* ürünü sunmaktadır.” bilgilerini paylaştı. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir