200 Bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi! Başvuru Koşulları, Vade Süreci, Faiz Oranları

Bireysel olarak yüksek limitle kredi ihtiyacı olanlara çeşitli bankalar 80 bin TL; 100 bin TL ve 125 bin TL tutarlarla kredi imkanı sağlıyorlar.

200 Bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi! Başvuru Koşulları, Vade Süreci, Faiz Oranları

Bireysel olarak yüksek limitle kredi ihtiyacı olanlara çeşitli bankalar 80 bin TL; 100 bin TL ve 125 bin TL tutarlarla kredi imkanı sağlıyorlar. Daha yüksek tutarda krediler için ise Yapı Kredi Bankası'nın kredi olanağı ön plana çıkıyor. Yapı Kredi müşterilerinin yüksek limitli kredi ihtiyaçlarına 200 bin TL'lik kredi ile yanıt veriyor.

Yapı Kredi Bankası'nın ihtiyaç kredisi kampanyası müşterilerin taleplerine uygun olarak hazırlandı. Kış ayları öncesinde çok yüksek limitlerle kredi çekmek isteyen müşteriler için hazırlanan bu kredi olanağında ödeme erteleme ve kolay ödeme seçenekleri de yer alıyor. KREDİ LİMİTLERİ 36 AY VADE KARARI İLE DÜŞMÜŞTÜİhtiyaç kredisi kullanımlarında son dönemlerde çok sayıda banka kredi limitlerinde indirimlere gitmişlerdi. BDDK tarafından uygulamam konulan kredi geri ödeme vade süreci değişikliğe ile kredi limitleri düştü. Tüm bankalar bu yönde karar almasa da çok sayıda banka düzenlemeler yaptı. İhtiyaç kredisi kullanımlarına ilişkin atılan bu adımlar sonrasında ise devlet bankaları tarafından sağlanan 100.000 TL ve 125.000 TL'lik kredi olanakları ile Akbank, Garanti BBVA, PTT kredilerinde sunulan 100.000 TL'lik limitler vatandaşların ihtiyaçlarını yanıtlamaya başladı. 200.000 BİN TL LİMİTLE KREDİ FIRSATIBankalar tarafından sunulan kredi limitlerinde sınırlar 125 bin TL'ye kadar çıkarken Yapı Kredi Bankası bu alanda yeni kredisini duyurdu. İhtiyaç kredisi için 200 bin TL limit sağladığını duyuran banka krediye ilişkin özellikleri duyurdu. Müşteriler ihtiyaç kredisi kullanımlarında yüzde 1.5 faiz oranıyla geri ödeme yapacaklar. Bu faiz oranı yüksek limitle kullanılacak krediler için geçerli olurken kredi tutarı düştüğünde faiz oranı yükseliyor. İhtiyaç kredisi kullanımlarında sunulan vade süreci ise 36 ay. BAŞVURU İŞLEMLERİİhtiyaç kredisi için Yapı Kredi Bankası'nın imkanlarından faydalanmak isteyen müşteriler ister elektronik isterlerse de bizzat başvuru yöntemini kullanabilirler. Bunun için mobnil bankacılık ve internet bankacılık işlemleri ile elektronik başvuru yapabilecek müşteriler bunun yanında banka şubelerinden bizzat başvuru yapabilirler.Emlak365.com


Yorumlar (0)