200 Bin TL Limitli İhtiyaç Kredisi Paketi Yapı Kredi'den

Pandemi sürecinin ekonomik etkileri veya diğer nedenlerden dolayı çok yüksek limitler ile kredi kullanmak isteyenlere bankaların özel kredi paketleri bulunuyor.

200 Bin TL Limitli İhtiyaç Kredisi Paketi Yapı Kredi'den
Pandemi sürecinin ekonomik etkileri veya diğer nedenlerden dolayı çok yüksek limitler ile kredi kullanmak isteyenlere bankaların özel kredi paketleri bulunuyor. Kamu bankalarında müşteriler 100 bin TL ile 125 bin TL'ye kadar kredi kullanabiliyorlar.

Öze bankalarda ise ihtiyaç kredisi limiti genellikle 75 bin TL ile 125 bin TL arasında değişir. İhtiyaç kredisinde en yüksek limitlerden birisini veren bankalardan olan Yapı Kredi Bankası ise 200 bin TL'ye kadar kredi olanağı sağlar. Peki Yapı Kredi Bankası yüksek limitli kredi paketini hangi müşterileri için sağlar.

YAPI KREDİ BANKASI'NDAN YÜKSEK LİMİTLİ KREDİ PAKETİ

Yapı Kredi Bankası 'Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi' kredi paketi kapsamında müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına aracılık ediyor. Yapı Kredi Bankası'nın resmi internet sitesinden ilan edilen paket ile müşterilerin kullanabileceği kredi olanakları bir bir ilan edildi. İhtiyaç kredisi kullanacaklara sunulan faiz oranları, en az ve en yüksek kredi tutarı, kredi ödemelerinde sağlanan kolaylıklar.

İşte Yapı Kredi Bankası tarafından ilan edilen özellikler;

1-) Müşterileri Yapı kredi Bankası 'Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi' kredi paketiyle en az 1000 TL kredi kullanabilirler. Kredi paketinde en yüksek limit ise 200.000 TL olarak açıklandı.

2-) Kullanılacak kredi tutarına bakılmaksızın en uzun vade süreci 36 ay olarak uygulanacak.

3-) Müşteriler kendilerine ve gelirlerine uygun farklı ödeme seçeneklerinden faydalanabilirler.

4-) Söz konusu kredi paketine müşteriler elektronik kanallar üzerinden başvuru yapabilirler.

Faiz OranlarıYüksek Limitli Kredi Onayı

Yapı Kredi Bankası resmi sitesinde yaptığı açıklamasında ayrıca yüksek limitli kredi onayına dair bilgi verdi. Banka müşterilerinin kredi başvuruları sonrasında onay sürecine ilişkin "Kredi başvurunuz bankamız politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullandırım yapılabilir. Banka değerlendirmesi sonrasında başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilir" açıklamasında bulundu.

YÜKSEK LİMİTLİ KREDİ İÇİN BAŞVURU KANALLARI

Yüksek limitle ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için Yapı Kredi Bankası mobil ve internet bankacılığı üzerinden başvuru olanağı sağlıyor. Banka tarafından açıklanan başvuru işlemlerine için Yapı Kredi Mobil / Bireysel İnternet Şubesi üyesi olunması gerektiği vurgulandı. Üyeliği olmayanlar bankanın web sitesinden üyelik oluşturabilirler. Daha sonra kredi başvurularını yapabilirler.
Yorumlar (0)