24 Ay Vadeli 25.000 TL İhtiyaç Kredisi! Mart Ortası Faizlerle

İhtiyaç kredisi faiz oranları yeni hafta itibariyle değişti.

24 Ay Vadeli 25.000 TL İhtiyaç Kredisi! Mart Ortası Faizlerle
İhtiyaç kredisi faiz oranları yeni hafta itibariyle değişti. Hafta başında yapılan indirimler ve sunulan ek ödeme kolaylıkları ihtiyaç kredisi paketlerinin yenilenmesine neden oldu. Yenilenen kredi paketleri ile nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere sağlanan olanakları sizlerle paylaşıyoruz.

DEVLET BANKALARININ KREDİ FAİZ ORANLARI

Devlet bankalarından kredi kullanarak ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar için en düşük faiz oranı Vakıfbank'ta. Banka müşterilerine son faiz indiriminin ardından aylık yüzde 1.42 faiz oranıyla kredi sağlıyor. Vakıfbank'ın kredi vade süreci 36 ay ve en yüksek ihtiyaç kredisi limiti 125 bin TL.

Halk Bankası ve Ziraat Bankası'da müşterilerine 36 ay vade ile kredi olanağı sunuyorlar. İki bankanın faiz oranı birbiriyle eşit seviyede. Ziraat Bankası da Halkbank'ta müşterilerine aylık yüzde 1.54 faiz oranıyla nakit kredi sağlıyorlar. İki bankanın kredi limiti de aylık yüzde 1.54.

Vakıfbank'tan 24 ay vadeli 25.000 TL kredi çeken bir kişi ayda 1278 TL taksit öder.

Halk Bankası ve Ziraat Bankası'ndan 24 ay vadeli 25.000 TL kredi çeken bir kişi ayda 1299 TL taksit öder.

ÖZEL BANKALARIN İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Özel bankalardan kredi çekecekler için İNG Bank, TEB ve QNB Finansbank oranları ile dikkat çekiyorlar. Bu bankaların 25 bin TL için kredi ödeme planları ile kredi paketlerinin detayları aşağıdaki gibi.QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Özel bankaların kredi kampanyalarında listenin ilk sırasında QNB Finansbank bulunuyor. Banka müşterilerinin kredi puanlarının yüksek olması durumunda aylık yüzde 1.39 faizle kredi sağlıyor. Ancak kredi puanı düşük olanlar için faizler yükseliyor. Bankanın kredi limiti 70.000 TL.

TEB İhtiyaç Kredisi

Listenin ikinci sırasında aylık yüzde 1.45 faiz oranıyla TEB bulunuyor. Kış kredi kampanyasının özelliklerini yenileyen banka Bahar Kredisi sağlıyor. Aylık yüzde 1.45 faiz oranı, 3 ay ödeme erteleme ve esnek ödeme seçenekleri kredi paketinde yer alıyor. Kredi limiti 30 bin TL.

İNG Bank İhtiyaç Kredisi

Listenin üçüncü sırasında İNG Bank bulunuyor. Ödeme seçenekleri konusunda erteleme ve müşterilerin aylık gelirlerine göre kredi ödeme olanağı sunan banka 50.000 TL'ye kadar kredi sağlıyor. İNG Bank'ın aylık kredi faiz oranı yüzde 1.49.

Bu bankaların dışında İş Bankası anında kredi kampanyası ile yüzde 1.50 faizle ihtiyaç kredisi sağlıyor. Şekerbank ferahlatan kredi faiz oranı yüzde 1.52.
Yorumlar (0)