25.000 TL İhtiyaç Kredisi İçin QNB Finansbank'ta Aylık Kaç Lira Kredi Taksiti Ödenir?

Türkiye'de nakit sıkışıklığı yaşanması vatandaşların en büyük problemi haline geldi Özellikle dar ve orta gelirli vatandaşlar bütçelerine döndüremeyince bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırmaya başladılar.

25.000 TL İhtiyaç Kredisi İçin QNB Finansbank'ta Aylık Kaç Lira Kredi Taksiti Ödenir?

Türkiye'de nakit sıkışıklığı yaşanması vatandaşların en büyük problemi haline geldi Özellikle dar ve orta gelirli vatandaşlar bütçelerine döndüremeyince bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırmaya başladılar. Son günlerin en popüler ihtiyaç kredisi kampanyasını ise QNB Finansbank yaptı.

Türkiye'de ekonomik gelişmeler vatandaşın cebine olumsuz yansımaya devam ediyor. Koronavirüs sürecinde bütçeleri sarsılan ve normalleşme döneminde de denge sağlamayı başaramayan vatandaşlar hayat pahalılığı karşısında zor günler geçirmeyi sürdürüyorlar.UYGUN ŞARTLARLA İHTİYAÇ KREDİSİGelirlerini ve giderlerini bir dengeye oturtamayan dar ve orta gelirli vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak sorunlarına geçici çözümler buluyorlar. İhtiyaç kredilerinde ise en uygun kampanyayı araştıran vatandaşların son günlerdeki tek adresleri QNB Finansbank oluyor. Uygun şartlarda ihtiyaç kredisi veren QNB Finansbank bu yönüyle diğer bankalarla ayrışmaya başladı.DÜŞÜK FAİZ, UZUN VADE, 3 AY ERTELEMEQNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,07 faiz uygulanıyor. Ayrıca müşteriler ihtiyaç kredisi kullanmak için bu bankayı tercih ettiklerinde 60 aya kadar vade imkanından da yararlanabiliyorlar. Bunun yanında 3 ay erteleme fırsatı da verilmesi müşterilerce QNB Finansbank'ın tercih edilmesini sağlıyor.25.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMAQNB Finansbank'tan 60 ay vadeli 25.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince bankaya her ay 600 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu müşteriler 60 ay sonunda ise bankaya 25.000 TL karşılığında toplamda 36.006 TL ödeme yapmış oluyorlar.Emlak365.com


Yorumlar (0)