284 TL Taksitle 7500 TL Kredi! 92 Gün Ödemesiz

7500 TL kredi kullanmak isteyenler için 92 gün ödeme ertelemeli kredi fırsatı bulunuyor. İş Bankası tarafından sağlanan ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi için güncel oranlar ve kredi hesaplama ekranı haberimizde.Türkiye'nin en yaygın şube ağına sahip bankalarından olan İş Bankası, milyonlarca müşteriye sahip.

284 TL Taksitle 7500 TL Kredi! 92 Gün Ödemesiz
7500 TL kredi kullanmak isteyenler için 92 gün ödeme ertelemeli kredi fırsatı bulunuyor. İş Bankası tarafından sağlanan ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi için güncel oranlar ve kredi hesaplama ekranı haberimizde.

Türkiye'nin en yaygın şube ağına sahip bankalarından olan İş Bankası, milyonlarca müşteriye sahip. Türkiye'nin her şehrinde ve hemen hemen her ilçesinde şube hizmeti veren bankanın kredi olanakları da sıkça tercih ediliyor. Aralık 2020 döneminde de kredi kullanmak isteyenler için farklı kredi fırsatları sunan İş Bankası ödeme kolaylıkları ile diğer bankaların önüne geçiyor.

İŞ BANKASI'NDAN 92 GÜN ÖDEME ERTELEMELİ KREDİ

İş Bankası pandemi sürecinin hemen ardından müşterilerinin taleplerine yanıt verdi. Banka müşterilerinin kredi ödeme erteleme taleplerini çok sayıda kredi ürününde uygulamaya koydu. İhtiyaç kredisinde de ödeme erteleme fırsatı veren banka müşterilerinin kredi kullanımlarında 3 ay erteleme sağlıyor.

İş Bankası'nın yılsonu kredi fırsatları kapsamında ödeme ertelemeli kredi kullanmak isteyen bir müşteriye sunulan kredi özelliklerini araştırdık. Bankanın sağladığı faiz oranları, diğer esnek ödeme seçenekleri ve kredi maliyet tablosunu ele aldık.

İş Bankası Kredi Özellikleri

* İş Bankası müşterilerine sigortalı kredi kapsamında ihtiyaç kredisini yüzde 1.50 faiz oranıyla sağlıyor.

* İş Bankası'nın kredi erteleme süreci en fazla 3 ay oluyor.

* Banka müşterilerine 3 yıl vadeli, 36 ay kredi ödeme seçenekleri sunuyor.

* Müşteriler aylık gelir durumlarına göre kendi belirledikleri esnek ödeme seçeneklerinden faydalanabilirler.

284 TL TAKSİTLE 7 BİN 500 TL KREDİ

İş Bankası'nın sağladığı kredi özellikleri ile 7 bin 500 TL kredi kullanacak olan bir müşteri, aylık 284 TL taksitle kredi borcunu 36 ayda tamamlayabilir.

Emlak365.com
Yorumlar (0)