3 Ay Ertelemeli 20 Bin TL İndirimli İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank Kampanyası İle 818 TL Taksitle!

Türkiye'de nakit ihtiyacı hisseden vatandaşlara güzel haberi QNB Finansbank verdi. QNB Finansbank'ın yeni müşterisi olanlara ihtiyaç kredisi müjdesi geldi. 3 ay ertelemeli ve düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmak için hangi şartlar bulunuyor?

3 Ay Ertelemeli 20 Bin TL İndirimli İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank Kampanyası İle 818 TL Taksitle!

Türkiye'de nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşlar ihtiyaç kredisi şartlarını araştırmaya devam ediyorlar. Bu arayış devam ederken QNB Finansbank'ın yakın bir zamanda başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyası çok bit bir alaka gördü. Uygun maliyetlerle yeni müşterilerine ihtiyaç kredisi veren QNB Finansbank bu şekilde vatandaşların ihtiyaç kredisi arayışında olduğu bir dönemde çok kritik bir hamle yaptı.

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmayı tercih eden müşteriler diğer bankaların vermediği imkanları elde edebiliyorlar. Üstelik bu imkanları 3 ay kredi taksiti erteleme fırsatı adeta taçlandırıyorlar. Böylesine avantajlı imkanlarla ihtiyaç kredisi kullandırılıyor olması QNB Finanbank'ı diğer bankaların bir adım önüne geçirdi. Bunun sonucu olarak da Qnb Finansbank müşteri potansiyelini tahminlerin dahi ötesinde arttırmayı başardı.

QNB FİNANSBANK İNDİRİMLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

QNB Finansbank'ın duyurduğu indirimli ihtiyaç kredisi kampanyasından müşterilerin ne şekilde yararlanabilecekleri de belli oldu. Buna göre bu ihtiyaç kredisinden yararlanmanın ilk şartı yeni müşteri olmak olarak açıklandı. 1 Mayıs'tan uygulamaya giren banka şubesinden gitmeden dijital yollarla banka şubesi olma yolunu kullanan vatandaşlara QNB Finansbank bu ihtiyaç kredisi imkanını veriyor. QNB Finansbank'ın cep şubesini telefonlarına indirip baivuru formu dolduran vatandaşlar ile banka arasında görüntülü bir görüşme gerçekleştiriliyor. Bu şekilde QNB Finansbank müşterisi olan yeni müşteriler avantajlı ihtiyaç kredisini kullanma hakkı elde ediyorlar.

Öte yandan QNB Finansbank müşterilerin bu ihtiyaç kredisi kullandırımında hayat sigortasını zorunluluk olarak açıkladı. Ancak QNB Finansbank aracılığı ile hayat sigortası yapılması müşterilere şart olarak koşulmadı. Başka sigorta kurumları üzerinden de müşterilerin hayat sigortası yaptırabilecekleri bildirildi.

QNB FİNANSBANK 20 BİN TL İNDİRİMLİ İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

QNB Finansbank'tan indirimli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen yeni müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,39 kredi faizi uygulanıyor. Bu kapsamda 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerin taksit hesaplaması da belli oldu. Buna göre 3 ay kredi erteleme dönemi de olacağı için taksit sayısı 33'e düşecek ve 33 taksit üzerinden hesaplama yapılacak. Bu şekilde müşteriler ilk taksit ödemelerini 3 ay sonra yapmaya başlayacaklar. Kredi geri ödemesi kapsamında da 33 ay boyunca her ay 818 TL ödeme yapılır. Bu ihtiyaç kredisinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 22 olarak açıklandı.

Yorumlar (0)